Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
3

Çavuş
21 Aralık 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3
4 ay
Fare kafayı yedi bozuk mu ?

Arkadaşlar benim rampage spear 7200 farem var alalı daha 1 2 ay anca oldu evde tadilat vardı sadece 1 metre kadar yerden yere düştü o gün bu gündür cs go falan oynarken elimle ne zaman kaldırıp koysam fare kendi ekseni etrafında dönüyor sapıtıyor ilk baş ayarlardan mı acaba diye düsündüm sıfırladım ayarları ama gene aynı enteresan olan bu sorunu sadece cs go da gmzlemliyorum. Fm falanda oynuyorum ama onda olmuyor oluyosada fark edilmiyor yani simdi bu fare bozuk mu yoksa cs ayarlarında mı sıkıntı ?

3
geçen yıl
Fm20 yabancı kuralı yaması var mı ?

Arkadaşlar kaç gündür araştırıyorum fm 20 yabancı kuralı kaldırma yaması var ama kayıtlı oluna etki etmiyor hiç biri etki etmesini saglayacak bir yöntem var mı yada yama dışında oyun bug veya oyuncuları türk uyruğa çevirme yöntemi 2. Sezonumdayım uefa avrupa kupası falan kazandım kayıdım yansın baştan başlayayım istemiyorum lütfen yardımcı olun.

3
geçen yıl
Fm gurmeleri profları toplansın. Lütfen.

Arkadaşlar fm 20 yeni başladım yeni kariyer açtım zaten herşeyi ayarlayana kadar maşşallah 2 saat geçiyor çok detaylı bir oyun sagolsun sonra 10 maça yakın yaptım sagırım herşey iyiydi 2 yen bir yenil dortmudu evinde 3 1 yendim falan sonra bir taktik değiştireyim dedim bir daha dikiş tuturamadım 1 maç yensem 3 maç yeniliyorum kaç taktik denedim şimdiye kadar hatırlamıyorum kanat oyunu diyorum yok topa hükmet yok gagenpres gene yok ilk başladığımdaki taktik neydi hatırlamıyorum da. Artık ocak ayına geldik oyuncu kralıyım diyorum. Yok hiç bir takip kabul etmiyor tranfer edeyim dşyorum 1 milyonluk oyuncuya 6 m istiyorlar hadi kabul ettirdim diyelim bu sefer oyuncunun maası atıyorum 60 b istiyor benden 200 b sadece 1 tranfer yaptım ondada sanırım benim komiteden biri kafasına göre kendi teklıfleri yaptı ve aldı 6 m oyuncuyu 3 kapatmış suan sözleşme detaylarını hatırlamıyorum iyi bir sözleşmemi yaptı benim adam yoksa dipe mı batıyoruz anlamadım. Mustafa kapı gitti elimde tutamadım. zaten en başta gitmek istedi musleraya yeni sözleşme önermem lazımdı son senesi diye önermediğim diye oda ben ülkemi özledim vs diyor takım arkadaşlarını gönderdim konuşmaları için ülkesine tatile gönderdim dönünce faydası olacak mı bilmiyorum. Ö.faruk beyazı ali akmanı alayım dedim degerleri 60 b atıyorum 300 400 hatta 1 m çıktım istiyorlar 15 m yani transfer mantıkını çözemedim kısacası bilenler su oyunu bana bir öğretip atıklayabilir mi püf noktalarını.

3
geçen yıl
FIFA 22 EA Play Pro erken erişim ne zaman?

Arkadaşlar geçen sene 21 EA Play de 10 saat deneme sürümü ile erken erişime Pro olalarda Full erken erişime açılmıştı bu sene sanırım Pro veya normal EA Play de erken erişime açmayacaklar çünkü herhangi bir bilgi bulamadım ne Origin'de ne EA Play sayfasında FIFA 22 gözükmüyor bilgisi olan var mı?

3
geçen yıl
Anakart yanış mıdır ?

Arkadaşlar sanırım kısa devre yaptırarak anakartı yaktım. Zalman Z3 Plus kasa kullanıyorum. Ön tarafındaki USB girişleri zamanla yıpranarak kasa içine kaçmaya başladı defalarca PC açıkken yerine yerleştirmiştim ama dün gece yerleştirirken kısa devre yaptı ve PC kapandı. Açılmıyor Power tusuna basıyorum ama ne güç kaynagı devreye giriyor ne de fanlar fala dönüyor fişten çıkarıp taktım prizden cazırt cuzurt sesler geldi anakartı yakmamışımdır inşallah değil mi?

3
geçen yıl
Msı mortar artc b150 muadili anakart önerin lütfen.

Arkadaşlar sanırım kısa devre yaptırarak ana kartımı yaktım. Zalman Z3 mü ne kasam var zamanla önündeki USB çıkışlarının yeri kırıldı ve kasa içine kaçmaya başladı çalışır halde iken defalarca takmıştım yerine ama bu sefer sanırım. Takarken anakarta değdi elim ve iletken oldugum için kısa devre oldu inşallah düşündügüm gibi değildir masraf fazla olur o zaman. Neyse konuya gelecek olursak MSI Mortar artc B150 ana kartım var şu an sıfırı bulunmuyor o ayarda şu dönemde muadil olarak anakart önerebilir misiniz?

3
2 yıl
Bir film ses dosyası nasıl ayrıştırılır detaylar için lütfen bakın.

arkadaşlar benı bir film uzun süredir bekliyorum ama tr dublajı hala çıkmadı daha dogrusu dublaj korsan olarak yapılmış lakin dublaş yerleştirilirken ingilizce ses dosyasının üstüne yerleştirilmiş yani dublaj akarken arkadan ingilizcesi de akıyor bilirsiniz işte belgesellerde olur ya türkçesi varken arkadan ingilizce kelimelerde duyarız bu ses dosyalarını ayırıp alttaki ingilizce ​ses dosyasını silmek mümkün mü ?

3
2 yıl
AC ODİSEY ÇUHA ADASI NERESİ BULAMIYORUM?

ARKADAŞLAR AC ODİSEYDE ÇUHA ADASI NERESİ BULAMIYORUM TR YAMA İLE OYNUYORUM ADA HARİTEDA YOK NERESİ HANGİ ADANIN YANINDA BİRİ BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİM.

3
2 yıl
Viewsonic Monitör cızırtısı

İyi günler benim 3 senelik ViewSonic bir monitörüm var 22 inç olması lazım hoperlörlü modelini bilmiyorum unuttum. Son zamanlarda bir ciziırtı geliyor içinden ( hoperlörden oldugunu düşünmüyorum kulaklık takılı ses gitmedigi için hoparlöre ondan değildir) ne arzası vardır sizce?

3
2 yıl
Fm 20 sözleşme sorunu. Bilen yardım etsin.
Fm 20 yeni başladım ve daha önce serinin hiç bir oyununu oynamadım yani acemiyim yanlış bişi yapıyosamda allah yardımcım olsun 😊 sorum şu galatasaray kariyeri yapıyorum ve mustafa kapı ben ille de gidecegim diyor sözleşme öneremiyorum belki ikna olur diye a takıma aldım yok ikna olur belki diye kadroya aldım şürekli son 15 dk kala alıyorum oyuna gene olmadı. Birde takım arkadaşı ikna etsin dedim ama o seçenekte kapalı anladınız siz ne demek istedigimi yardım edin profesyoneller lütfen.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle