Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
27 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
ANTİDEPRESAN VE LENS
Beyler galiba göz kuruluğu yapıyormuş antidepresan,lens ve bu ikisini birlikte kullanan var mı? Ona göre antidepresan kullanmayacağım
4 yıl
HATIRLAYIN
Birçok kere yol üstünde eşek ve at dışkılarının başına çöken ve azap verici açlıklarını dindirmek için sindirilmemiş tahıl tanelerini ayıklayıp kavuran askerler gördük. Yemek için hayvan leşlerinden et kesilmesini yasaklamak zorunda kaldım. Yüzbaşı Rauch merhamet dolu bir ürpermeyle,hiç yiyecek kalmadığı için ölmüş atın derisini kemiren nöbetçiler gördüğünden bahsetti. (s.86,Türklerle Omuz Omuza-Hans Guhr)
4 yıl
TANIDIK GELDİ Mİ
Eğine varmadan önce kaldığımız Bağıştaş'tan itibaren içinde Kanlıdere'nin bulunduğu çok engebeli bir araziden geçmiştik. Orada,vahşi Dersim dağlarında yalnız yolculuk yapanlara ve zayıf kafilelere saldıran,cinayet işlemekten çekinmeyen Kürt aşiretleri yaşıyorlardı. Bu yüzden mekkare sürücülerimize tüfek dağıtıldı ve refakatimize atlı jandarmalar verildi. Köylerdeki birçok yangın yeri pervasız haydutların kötülüklerini ispat ediyordu. (S.58,Türklerle Omuz Omuza,Hans Guhr)
4 yıl
Hayvansal Ürünleri Yasakladılar
Süt yoğurt peynir et tavuk yemeyecekmişim beyler,ne yiyeyim? Bu durumda fitness yapabilir miyim?
4 yıl
Eşofmana Geçiş Yapıyorum
Bıktım jean giymekten beyler,fiyatı abartılı olmayan eşofman tavsiyeniz varsa alayım
4 yıl
BÖYLE OLAN VAR MI
Beyler sırayla bir şey yapıyorum diyelim,birinci kısmı geçtim ikincideyken beynim bir anda bomboş oluyor,sanki vücudumun dışına çıkıyorum ve tekrar kendime geldiğimde yaptığım şey neydi diyorum bu bomboş olma yüzünden,var mı aynı sorunu yaşayan?
4 yıl
İNANAN&İNANMAYANLAR BİR GELİN
Beyler,yaratıcı varsa ve bizden bir şey istiyorsa istediği şeylerin bize mantıklı gelmemesi tam olarak onun varlığını kanıtlamaz mı? Hayvanları düşünelim,varsayalım futbol maçına denk geldi ve bizimle aynı seviyede olmadığından buna hiçbir anlam yüklemedi,biz insan olarak bizden üst bir şeyin isteklerine nasıl anlam yükleyebiliriz? Asadan su çıktı,buna kimse normal bakamaz ama zaten normal bakmamak gerekir çünkü senden daha farklı bir şey tarafından yapılıyor,sana "çeşmeyi tamir etti su içtiler" denseydi "ulan bunda yücelik ne herkes yapar" derdin,tam tersi olunca da "böyle şey olmaz,mantıksız" diyorsun
4 yıl
HUKUK&PSİKOLOJİ OKUYANLAR
Beyler fazla ağır olmayan kitap öneriniz varsa alayım hatta derslerde tuttuğunuz notlar dahi olur bilgi bilgidir,mesaj yoluyla da gönderebilirsiniz benim hukukla ilgili bulabildiğim:
kemal gözler-genel hukuk bilgisi,hukukun temel kavramları

psikolojiyle ilgili:
bilişsel psikoloji-robert l solso,otto maclin
psikolojiye giriş-kemal sayar
psikolojide deneysel yönteme giriş-robert l solso
psikolojiye giriş-clifford morgan
adli psikiyatri-salih yaşar özden
modern psikoterapiler-raymond corsini,danny wedding
4 yıl
Ecinniler mi Budala mı?
Hangisini önce okuyayım beyler?
4 yıl
BUNUN DİNİ KONUYLA ALAKASI NE?
Ev alırken dikkat edilmesi gerekenler diye konu açtım,alta madde olarak "camiden uzak olsun ses az olur" yazdım diye dini konudan bir hafta ban yedim... Kafanıza göre ceza mı veriyorsunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.