Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
G

Teğmen
26 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
358924 Gün Cezalı
357412 gün 15 s. 53 dk.
Gönderiler Hakkında
G
4 yıl
Evlilik sitesine üye olan var mı ??
Evet arkadaşlar aramızda evlilik yada arkadaş arama sitelerine üye olan var mı veya bu sitelerden eş bulan birisi var mı acep ???
G
4 yıl
Güneş enerjisi ile telefon şarj etmek
birisine tübitak projesi için güneş enerjisi ile bir proje yapmam gerekiyor şöyle ki ;
şapkaya güneş paneli koyup ürettiği elektrik ile cep telefonu şarj etmek istiyorlar acaba böyle bir şey nası yapılır ??
tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum...
G
4 yıl
Böyle birşey nasıl yapılır ?
G
4 yıl
İlk araç muayenesi
s.a arkadaşlar citroen nemo aracımı cumartesi muayene ye götürecem daha önce hiç araç muayane yaptırmadım. muayne sırasında neye dikkat etmeliyim sizce ? herhalde arabayı duyduğum kadarıyla ordaki görevli kanala çekiyormuş ben titiz adamım arabamı başkasıan vermek istemiyorum çok dizel olduğu için kızdırma lar sönmeden kontağı çeviriyorlar en sinir olduğum şey. bu konudaki tavsiyeleriniz nedir acaba ???
G
4 yıl
Mikrofon vumetre devresi
aramızda çizmiş olduğum devreyi hayrına kontrol edecek eksiklikleri giderecek birisi var mı acaba ???
mikrofon vumetre devresi proteus 8.1 de çizdim açık şeması içinde 5x10 bakır plakete göre ayarlama yapabilirmi acaba ???

http://s3.dosya.tc/server14/o38g5z/vumetre.rar.html
G
4 yıl
Arabasına titiz olan var mı ???
s.a arkadaşlar babamın 2011 model citroen nemo aracı var ama ailede aracı kullanan tek benim. ruhsat benim üstüme.
ama gel gelelim babamın hiç sevmediğim bir huyu var tamam babamız büyüğümüz eyvallah ama bir yönü var ki deli olmamak içten değil. her önüne gelene aracı veriyor al sen sür diyor. birde dizel araba bu arabayla ilgili bir işi olsa bende müsait olmasam hemen gidip başkasına verir kullandırır arabayı misal bir kaç gün iş için ankaraya geldik burda bir akraba var yolları bilmediğim için o sürüyor arabayaı ama motorun anasını ağlatıyor. motoru çok bağırttırıyor kızdırma bujileri sönmeden kontajı çeviriyor 2. vites te kalkıyor yani büyük diye birşey diyemiyorum adam arabanın içine ediyor. sinirden ağlıyacam arkadaşlar bende tam tersi arabasına çok titiz hassas adamım.
aramızda var mı benim gibi olan bu durumda olan birileri var mı acaba ??
ama size şunu söylim şu an işssizim Allah nasip ederse işim gücüm olursa ilk fırsatta kendi paramla kendi arabamı alacam ve KİMSEYDE ASLA VERMİYECEM......
G
4 yıl
Aronis true image
s.a arkadaşlar bilgisayarımda acronis ture image 2018 yüklü aldığım imajı geri yüklemek istiyorum hatta botable cd oluşturdum ama bir türlü beceremedim. internetten büssürü video izledim cd yi takıp bilgisayarı ile cd ile başlatıyorum ama program gelmiyor açılmıyor ekranda _ işareti yanıp sönüyor sürekli ne yapacaz birisi yardımcı olsun... :(
G
4 yıl
Acronis true image alma
s.a arkadaşlar bilgisayarımda acronis ture image 2018 yüklü aldığım imajı geri yüklemek istiyorum hatta botable cd oluşturdum ama bir türlü beceremedim. internetten büssürü video izledim cd yi takıp bilgisayarı ile cd ile başlatıyorum ama program gelmiyor açılmıyor ekranda _ işareti yanıp sönüyor sürekli ne yapacaz birisi yardımcı olsun... :(
G
4 yıl
Hayat zor Yaşamak daha zor
neden böyle oluyor bilmiyorum ; 29 yaşındayım istediğim gibi doğru düzgün iş bulamıyorum. bulduklarım da torpil çok dönüyor oda bende yok. :( bu yaşa geldik ne iş nede eş bulamadık. :( sanki sabıkamız var adam öldürdük. bu yaştab sonra babam para veriyor bana benim onlara destek olmam gerekirken ..
para kazanmak için bile para lazım bu nasıl işdir bazen urgandan 2 metre ip alıp kendimi asmak istiyorum... :(
G
4 yıl
Kızdırma bujisi arızası
s.a arkadaşlar ; bende 2011 model 1.4 hdi citroen nemo araç var km : 72 binde ..
bugün akşam alışverişe gidelim dedik kontajı çevrdikten sonra ön ısıtme bujilerini kontrol edin diye uyarı çıktı ve kızdırma buji simgesi yanıp sönmeye başladı. aracı çok aktif kullanmıyoruz genelde yatıyor ama çalıştıracağım zaman kışın genelde kızdırmaları 2 kere kapatıp açıyorum sizce bu durum neden oldu ?
enişteme sordum oda citroen de çalışan bir arkadaşına sormuş ciddi birşey değil enjektörler kurum tutmuştur dedi.yada bir soketi felan mı çıktı acaba ?? yarın 45 km lik bir yere gidecem sıkıntı olurmu ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle