Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
T

Onbaşı
05 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
5 yıl
Online Doktor |Diyet ve Egzersiz Blogu
Merhaba Arkadaşlar,

Sağlık ve diyet Blogum yayın hayatına başlamıştır.Yorumlarınızı ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler.

Site : www.onlinedoktor.xyz
T
5 yıl
SEO ve Sosyal MEdya Blogu |Barkod Ajans
SEO ve Sosyal medya ile ilgili bilgi ve kaynaklara ulaşabileceğiniz. Güncel Google Algoritmalarını takip edebileceğiniz. Ara sıra vereceğimiz püf taktiklerle extra bilgiler bulabileceğiniz SEO ve Sosyal medya blogudur.

Sitemiz : www.barkodajans.com/

T
6 yıl
Yeni Blog : Akupunktur
Akupunktur tedavisi ile kişiler kilo vermeye hazır hale getiriliyor. Aslında kilolar, herkesin şahsına özel hazırlanan beslenme programları sayesinde azalıyor. Akupunktur tedavisi dört madde ile diyet yapanlara da yardımcı oluyor;
1. İştah frenleniyor ve kapatılıyor. Yemek yediğimiz zaman ortaya çıkan endorfin(mutluluk hormonu) salgısının artmasına gerek kalmıyor, çünkü akupunktur tedavisi vücuda endorfin salgılatıyor.
2. Metabolizma hızını ve aktivitesini düzenliyor.
3. Mide yanması ve ekşimesi, tansiyon ve kan şekerinin düşmesi veya yükselmesi gibi diyet uygulanırken ortaya çıkabilecek olan muhtemel yan etkileri ortadan kaldırıyor. Kan şekeri düşmesine bağlı olarak yaşanan acıkma veya gastrit şikayetinde ki mide yanmasını bastırmak amacı ile yemeyi ortadan kaldırıyor.
4. Diyet yapan kişilerde görülen stresi azaltıyor. Bu sayede stresten kaynaklanan ve kilo vermeyi engelleyen hormon ve enzim aktivitelerini düzenliyor. Çünkü genel olarak stres altında ve doğal sonucu olarak enzim ve hormon aktiviteleri bozuk olan kişiler, hızla kilo almaktadır
5. Halsizlik ve bitkinliği önler.
Sitemiz : https://www.akupunktur.xyz/
T
6 yıl
Yeni Webmaster Blogumuz! Webcino
Webmaster, sitemiz olarak sizlerin web dünyasındaki en büyük yardımcısı olmak için yayın hayatımıza başladık. SEO eğitimlerinden, Adwords eğitimlerine, Adsense püf noktalarından , WordPress, Blogger kısacası webmasterları ilgilendiren tüm konuları sitemiz üzerinden bulabilir ve bu eğitimler, taktikler sayesinde sizlerde uzman bir webmaster olabilirsiniz.

Yeni bir blog ile web dünyasına farklılık katmayı amaç olarak edindik. Webmaster dünyasında ses getirecek bir bloga dönüşmek için var gücümüzle çalışıp, sizlere kaliteli ve özgün içerikler üretip, güncel yıllarda ortaya çıkan taktikleri bir tık uzağınızda bulabileceğiniz bir web sitesine dönüştüreceğiz.

Başka mecralarda paralı olarak satılan eğitimleri sitemizden üzerinden ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorunları konu altına yazarak anında cevaplar alabilirsiniz. Eğitmenlerimize her geçen gün daha uzman kişileri katıyoruz. Sizlerin desteğiyle Türkiye’de ses getirek bir blog olmak istiyoruz.

Kaynak : Webcino


T
6 yıl
Sitemap
Sitemap, site içi seo çalışmalarında yine atlamamanız gereken önemli bir dosyadır. SEO çalışmalarınızda çok fazla faydasını göreceğiniz bir kısımdır. Her konuda bahsettiğimiz az kod ve özgün içerik yine bu konumuzda da geçerlidir. Sitemap genel olarak sitemizin dosya ve dizinlerini gösteren şemasal bir biçimdir. Sitemap haritaları XML dosyadır.

Kaynak : www.seocinim.com
T
6 yıl
HTACCESS
HTACCESS, İngilizce açılımı olarak “Hyper Text Access File” Türkçe açılımı da “Zengin Metin Erişimi” olarak adlandırdığımız web sitemizin kök dizininde bulunan sitemizin iç yapısında değişikler yapmamıza izin veren site içi SEO çalışmalarımızın can damarını oluşturan bir dosyadır.


Kaynak : SEO Cinim


SEO ile ilgili aklınıza takılanları İLETİŞİM sayfamızdan bize iletebilirsiniz.
T
6 yıl
Robots.txt
Robots.txt, site içi seo çalışmalarında önem vermemiz gereken sitemizin iç yapısıyla ilgili düzenleme yaptığımız bir dosyadır. Robots.txt dosyasıyla sitemize gelen arama motoru botlarını yönlendirerek sitemizin daha doğru bir şekilde indexlenmesini sağlayabilir ve seo çalışmalarında yaptığımız basit görünen bu adımla büyük bir yol kat etmiş oluruz. 2018 yılına göre en doğru robots.txt dosyası sitemizden indirebilirsiniz.

Devamını okuyunuz... www.seocinim.com

T
6 yıl
CSS Sprite | SEO Cinim
CSS sprite, e-ticaret sitelerinde sıklıkla kullandığımız sitemizde bulunan görsellerimizi optimize ederken yani sıkıştırma işlemi yaparken kullanacağımız güzel bir tekniktir.

Ayrıntılı bilgi için : www.seocinim.com

T
6 yıl
404 Hata Sayfası (SEO CİNİM)
404 hata sayfası oluştururken hayalgücünüzü zorlamanızda fayda var. 404 hata sayfaları oluştururken dikkat etmeniz gerekenler, sade ve yalın bir dil, komik ve ilgi çekici tasarımlar ve kurumsal yapınıza uygun bir 404 hata sayfası hazırlamanız gerekir. İlginizi çekebileceğini düşündüğüm bir resmi konumuza ekledim. Sizlerde eklediğim 404 hata sayfasını inceleyebilir ve örnek alarak daha ileri bir adım sayfalar tasarlayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi : 404 Hata Sayfası

T
6 yıl
Site Hızlandırma? Sizce Sitem Nasıl?
Site hızlandırma, seo çalışmalarında en çok üzerinde duracağımız konudur. Çünkü hızlı bir web sitesi hem Google botları tarafından sevilmektedir. Hemde gelen ziyaretçi saniyeler içinde açılan sayfalarda gezerken mutlu olmaktadır. Bundan dolayıda SEO çalışmalarımızın baş kahramanı “Site Hızlandırma” olmaktadır. Sizce Sitem Nasıl?

Ayrıntılı Bilgi için : Site Hızlandırma
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle