Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
29 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
209 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
Dark StoreX.D80
12 yıl
Saçmasapan bir sorun- xfi
Herkese iyi forumlar. Sorunum şu, edifier sa5000 5.1 setini aldım. X-fi platinium ses kartıma uygun girişlere bağlantısını yaptım. Ama hiç bir şekilde ses gelmiyor aletten. Konsoldan 5.1 e ayarladım, deneme yapıyorum ama nafile, ara sıra cızırtı şeklinde ses geliyor bazı speakerlardan. İşletim sistemi win7 64 bit. Saçmasapan tarafına gelirsek, seti onboard ses kartıma takıyorum, hiç bir sorun olmadan 5.1 ses alabiliyorum. Yabi sette sorun yok ve bağlantılar doğru. 2. saçma durum ise, elimdeki 2.1 seti xfinin yeşil front çıkışına taktığımda normal olarak ses geliyor. Kartı çıkardım, başka pci girişine taktım, sürücleri yeniden yükledim ama nafile.

Şimdi edifierde sorun yok, onboardla çalışıyor. Xfiye takıyorum ses gelmiyor. 2.1 sistemi xfiye takıyorum ses geliyor stereo olarak, yani sorunsuz. Varsa akıl erdiren beri gelsin.
12 yıl
Kuzey Köprüsü
Bende gigabyte ga790xta-ud4 anakart var. Bunun kuzey köprüsünün sıcaklığı 73 e vuruyor. Tabi ocli sistem. 1.4 volt veriyorum. Kuzey köprüsü için sıcaklık sınırı nedir?
13 yıl
Sadece HD İçerik İçin...
Herkese iyi günler. Bu haftasonu lcdyi almak istiyorum. Yüzde 90 bluray ve 1080p film izleyeceğim, az birşey pes oynayacağım. Bu öncelikler için 52 inç ve üstü ne önerirsiniz. Ben birkaç tvye baktım, samsungun 52b750si güzel, birde yanında 55 inçlik vardı ama modelini tam hatırlamıyorum(6 serisi idi) Bunlar beni tatmine der mi hd de? 55 inçlikten mi alsam acaba? Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.
13 yıl
LG Bluray Yazıcı Problemi
Modeli GGW-H20L, son güncellemesini de yaptım. 2 adet 50 gblık bd-r yazdım sorunsuz. Ancak ondan sonra yazamadım bir daha. 4-5 tane farklı medya denedim ama, yazma işlemi başlayacağında ışığı sürekli olarak yanıyor ve kalıyor öyle. Dışarıda vermiyor medyayı. Dedim bozuldumu ama elimdeki 25 gblık bd-re medyayı denedim oldu. Sorunsuz yazdı.

Şimdi alette sorun yok öyleyse, medya sorunlu desem, hepsimi sorunlu. Sonuçta aynı paket içindeki 2 bluraye yazdım, ayrıca takınca medyayı görüyor bilgisayar, 46.6 gb olarak. Sorun ne anlamadım, var mı yorumu olan?
14 yıl
CRYSIS Hata, yardım lütfen...
Arkadaşlar, crysisi orjinal olarak kurdum, oynadım. SOnra 1.2 patchini çekip kurdum. AMa sorunsuz patchlemesine rağmen, açarken 'conflict with emulation software detected' siye hata veriyor ve açılmıyor. Nedir bu olay?
14 yıl
ANAKART SEÇİMİ İÇİN YARDIM
14 yıl
HD Kurtarma, Lütfen Bakın
Slm, şimdi benim elimde 320 gblık bir sata hd var. Bunun içindede önemli bilgiler var. Ama nolmuşsa olmuş, bilgisayara takınca xp görüyor ama içine giremiyorum, illa format atmak gerekiyor(öyle istiyor xp). QQ format recovery programıyla baktım, raw olarak gözüküyor, tanımlı olmadığı için ileri gidip işlemde yapamıyorum. Şimdi hangi programla ne yapmalıyımki, içindekileri formatlamadan kurtarabiliyim. Yada format atıp daha sonra recovery programıylamı kurtarılır acaba? Üstadlardan yardım istiyorum. Teşekkürler.
15 yıl
Orjinal Vista Sahipleri Baksın Lütfen
Bende vista home premium box var, 6 ay kadar önce almıştım. İlk aldığımda tam hatırlamıyorum ama 3-4 kere sil yukle yaptım, sonra driver sorunları falan bekleyeyim deidm ve xpden devam ettim. Geçen gün xp göçünce yenide kuralım dedik, kurdum, aktivayonda bu key kullanımd dedi, telefonl akticasyon için şu 800lü teli aradım, neyse operatörün verdiği no ile hallettim. Fakat kadın bana 3 kereden fazla kurarsan böyle telle aktive etmen gerekir dedi, nasıl bir iş böyle, dünya para verip box aldık ama 3 kere gibi komik bir yukleme sınırımı var gerçekten? İstediğim kadar yukleme hakkım olmalı diye düşünüyorum, yada en azından 3 gibi komik bir sınır olmamalı. Var mı fikri olan?
15 yıl
VİSTA' DA İLGİNÇ BİR SORUN
Şu an Vista Home Premium yüklü(orjinal). Anakartım Asus A8n SLi Premium, işlemci X2 4400. Şimdi bende 2 gb kingston 400 mhz ram vardı, bugün 2x1 ram daha aldım, yine kingston 400 lüklerden. Taktım, boardun açılışında ve setupında da 4 gb olarak görünüyor ramler, ama vistadaki bilgi bölümünde 3 gb görünüyor. Şimdi Vİsta home premium acaba 4gb desteklemiyor mu?, ya da 4x1 gb ram mi desteklemiyor, 32 bitler mi desteklemiyor, 64 bit olsa görecek mi? Ona göre birini geri vereceğim çünkü, boşuna durmasına gerek yok makinede, acaba 2x2 gb ram mi istiyor vista? Bilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle