Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
06 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
95 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
12 ay
PCI-E 1X 16X kartını Ekran kartı takmak

Bu resimdeki aleti dikey tarafa monte etmek için kullanmam mümkün mü acaba? Kullandığım ekran kart gigabyte gtx 1660 super oc...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/78/6f/d6/786fd63c0ccdfd8464836f1b2c15ea06.jpg&t=0&width=480&text=1
geçen yıl
G-manı rüyada görmek

Evet arkadaşlar bu rüya bende gerçekleşmiş oldu. Rüyaya gelirsek;

Rüyamda g-manın ara sokakta rezil 1halde olduğunu gördüm. Buradaki ben gordon muyum kendim miyim emin değilim.

Onu görünce kirli pasaklı acınacak haldeydi bunu gören g-man sinirlendi ve dönüşüm geçirdi ki o anda 1den kendimi onun bedeninde buldum.

Bu sırada hiç daha önce görmediğim 1 silah hp armor göstergeleri falan çıktı. Adamın nefreti artarken uyandım.

geçen yıl
Kdvsiz ürünlerin belirsiz Zam Alışı

Şu 2 aylık süreçte kdvli(yağ, şeker, tuz...) ve kdvsiz(arpa mısır, buğday) gibi malzemeler ciddi oranda zam almakta ve bunun nedeni tüccar olduğumuz halde bilmiyoruz. Kdvsiz olarak bahsettiğim ürünlerin gümrük vergileri dahil kaldırıldı.

geçen yıl
Tvye bağlıyken driver yüklemek
Arkadaşlar tvdeyken ses ve görün driverları yüklemek mümkün mü monitör gerekli mi bunun için masaüstü pcde? Hele ki onboard ekranı?
geçen yıl
Laptoptaki pcie 1x yerinin Usb 3.0a Dönüştürme
Arkadaşlar çinden yakın zamanda böyle 1 parça aldım
bunu aldım ama şu görünen uç benimkine uymadığı için yatay tipli olandan aldım. Soruma gelicek olursak bu ucu taktığımda pcie yeri bunları besleyebilir mi? Hm76 anakart kendinden 3.0 destekli şayet portu mevcut değil.
2 yıl
Dvd rw kablosunu 3.0 gen kablosuna dönüştürmek
Dvd rwnin çektiği güç 1.5a olduğuna göre yapılabilinirse usb 3.0 ile 3.1arasında güç çıkışı sağlanabilir diye düşünüyorum ama herkesin bildiği gibi böyle 1 şeyi yabancılar bile düşünmemiştir. Yine de sormak istiyorum laptopa bağlanan bu kablo yerini usb 3.0 çıkışı yapmak mümkün olur mu acaba?
2 yıl
Wifi uyumsuzluk yapıyor
Arkadaşlar laptopta wifi kartını değiştirmiştim ama pc aniden kapanınca(elektrik vs) açıldığında wifi açılmıyor şayet pcyi tamamen kapanıp açana kadar bunun nedenini ve çözümünü önerebilir misiniz? Ac destekli wifi kartı takacağım yine de
2 yıl
İntel graphic Driver yükleyememe
Arkadaşlar kurulum sırasında ara sıra ekran gider ya benimkinde ilk olduğunda tak diye whea uncorrectable error veriyor... Şu soruyu da cevaplarsanız sevinirim Amdnin hd 7600m ekran kartı aygıt yöneticisinde yok oldu. Hp g6 2204st notebook. Format attım üstelik
3 yıl
Trans Türkiye Ultra Bisiklet Yarışı
6 temmuz 2019’da başlayacak ve 12 gün sürecek olan, ülke sınırlarımız içerisinde düzenlenmiş ilk bike-packing yarışı.

-ilk rakibin sensin! önce kendini geçmelisin!
sloganıyla ilk defa bu yaz start alacak yarışmanın ülkemizin bisiklet sporu kültürüne büyük bir katkı sunacağını düşünüyorum.

Yarışma artvin/hopa’dan başlayıp, antalya/kemer’de sonlanacak. başlangıç ve bitiş noktaları arasındaki, samsun ve çanakkale kontrol noktalarına uğramak koşulu ile, gidilecek rota tamamen yarışmacının inisiyatifine kalmış.

Rota en kısa yoldan yaklaşık 2250km. en uzun yoldan ise yaklaşık 2600km.

Yarışmanın ödülü ise başlı başına kendinle verdiğin mücadelenin sonucu yarışmayı bitirmek! Tabii derece yapanlara ve diğer yarışmacılara da yarışma sonunda güzel sürprizler olacak!

Son olarak, Trans Türkiye Ultra Bisiklet yarışının ülkemiz adına gelenekselleşmesini ve uluslararası yabancı katılım adına da rağbet görmesini umuyor; kazasız, belasız, güzelce sonuçlanan bir başlangıç diliyorum.

yarışma hakkındaki detaylara sitesinden bakabilirsiniz: Trans Türkiye Ultra Bisiklet Yarışı
Forum linkimiz Trans Türkiye Ultra Bike Race
3 yıl
PAYPAL'i Türkiye'de tekrar aktif olsun! İmza Kampanyası
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.