Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
03 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Asus b450 anakart için istanbulda nerede bios update yaptırabilirim
Dostlar asus tuf b450 plus gaming ve ryzen 3 3200g aldım ancak görüntü vermedi sanırım bios güncellemesi yapılması gerekiyor. İstanbulda hızlı ve güvenli bir şekilde nerede yaptırabilirim?
3 yıl
Normal iç ünite vrf sistemine uyar mı?
Arkadaşlar elimde baymak elegant plus 9000 vardı. Şimdi yeni bir eve taşındım ama sitenin altyapısı vrf sistemine göreymiş. Benim klima tamamen çöp mü oldu yoksa vrf dış ünite alınca bu iç üniteyi bağlayıp kullanabilir miyim?
5 yıl
35000 tl otomatik hatchback
Beyler başlıkta yazıyor, 35 bine kadar. b sınıfı, c sınıfı, hatchback. Şanzımanı falan sürpriz masraf açmasın sorunsuz binelim kriter bu. Bu bütçeye göre mümkün mü bilmiyorum ama bir de az yaksın mümkünse. 6,7 ay ben kullanıcam sonra kız kardeşime vericem.
5 yıl
İkinci el fiyat sorusu?
Arkadaşlar yeni eve taşınıyorum, evde eski oturan kiracısı 3 yıllık arçelik 24000 btu inverter klimayı 1750 ye bırakıyor, alınır mı?
5 yıl
386 mf 1 puanı kaç sıralama ediyor?
Arkadaşlar yakınım öğretmen lisesi mezunu ek puanla 386 ediyor. Ama ek puanın yanında yazan sıralama sanırım ek puanlılar arasında bir sıralama.
Gerçek sıralaması nedir? Bu puanlarda alanların sıralaması kaç? Akdeniz üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği geliyor mu? 52k ile kapatmış galiba.
5 yıl
Kardeşimin fem 11 li netlerini yorumlar mısınız? (Sayısal)
Arkadaşlar malum ben sınava gireli 6 yıl oldu sistemi vs bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum.

Türkçe 35-38
Sosyal 25-30
Mat 33-36
Fen 33-38

Netleri bu aralıkta gidiyo. Bi birisi düşük çıkıyo bi diğeri o yüzden 130-135 net arasında kaldı. Hedef 15k. Diş hekimliği istiyor ygs 1 ya da 2 oluyor galiba tam bilmiyorum.

Her denemede yanlışının/boşunun çıktığı belli bir kaç konu var, bu son günlerde onları çalıştırmayı düşünüyorum. Başka ne yapılabilir? Bu netlerle hedefimiz gerçekçi mi?
5 yıl
son bir buçuk ay için kaynak tavsiyesi
Arkadaşlar kardeşim üniyi bırakıp sınava hazırlanıyor yanımda. Ben sınava gireli 7 yıl olduğu için kaynak vs konusunda yardımcı olamıyorum :/ Kendisi sayısalcı.
Şu an 130 net civarı yapıyor(zaman denemeleri) hedef diş/tıp
Sosyalden biraz daha arttırması gerektiğini düşünüyorum. Sayısalcılar için sosyalden +30 yapmak için kaynak ve soru bankası vs tavsiyesi? ya da ne yapmak gerekli?
Türkçeden dil bilgisi, noktalama vs bilgi konularında eksiği var. Türkçe neti 34-35-36 seviyesinde geliyor. Bu eksik konuları çalışacağı, soru çözeceği vs tam anlamıyla halledebileceği kaynak?
Mat1 den 35-36-37 civarında geliyor. Dershanesinin verdiği(fem) kitapları çözdü. Yarım yamalak karekök çözdü(tamamlasın mı?), şu an da eksik konularına ve genel hatırlama olarak birey ile tekrar yapıyor. Bence 1-2 boş en fazla hakkı var matematikte. Başka ne yapmalı?
Fenden de 32-35 arası yapıyor. Özellikle eksik gibi göründüğü bir ders yok. Bi deneme fizikden geliyor yanlış bi deneme biyolojiden vs. Palme simetri fem falan çözdü fenden de. Bunu da son dönemeçte arttırmak için ne yapabilir?

Özellikle bu seviyelerde olanlar aynı hedeflere sahip olanlar vs yardımcı olabilirse sevinirim.
6 yıl
Maximum Kart || Teknosa da 1000 tl üzerine 100 tl maxipuan
Telefon ve televizyondaki hediye çeki kampanyalarıyla kombinlenip sıcak fırsat yakalanabilir?
6 yıl
n11 den tv alan var mı, alınır mı?
samsung 48j6370 ya da 48ju6070 düşünüyorum. eğer geçiyorsa forumdan %20 çek alıp 1900 lira gibi bi fiyata gelebiliyor. mağaza puanı %100 olan turkuazteknoloji diye bir mağaza var. ordan alınabilir mi?
6 yıl
PHOTOSHOP BILENLER ACILL YARDIMMMM!!!!
Elimde yarına acil yetiştirilmesi gereken bir ders projesi var. Photoshop görevini alan arkadaş su kaynattı. Ödev şu linktekihttp://tonightatthemovies.com/indexhold/wp-content/uploads/2014/10/Whiplash_Onesheet.jpg film afişinin çevirisi. metinler falan herşey hazır sadece photoshop kullanarak metindeki ingilizce yazıların yerine türkçeleri yapıştırılacak. bir el atın da yapalım şunu. yapan arkadaşın ismine özellikle sunumda teşekkürlerimi göndereceğim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.