@Overdrive133 yeni nıckli ( eski nıck Mserhan nickli ) arkadas amd sogutucu satıldı ürünü teslim aldı kargodan 25 gün sonra ürünün sıfır olmadıgını söyleyip mesaj atmıs arkadas 25 gün ürünü kullanmış sonra bir bahane ile iade etmeye calısıyor. ürün satarken dikkat edin .. 304 referans alınmış 1 tane sorun yasanmamış arkadas 25 gün ürünü kullanıp sonrada kötü bir referans yazmıs alışveriş yaparken bu arkadas dikkat edin mümkünse yapmayın .


ürün satıldıktan hemen sonra referans istegi acılmış ( sorunlu ürün satsam referans istegi zaten acmazdım ki sattıgım ürüne kefilim ) ürün eline ulaşmıs referans yazılmış ama aradan 25 gün gectikten sonra ukalaca bir tavırla bana 2 .el ürün sattıgımı söyleyip sonra yazılan referans arkadasın istegi üzerine forum admini tarafından degiştirilmiş bana hic konu ile alakalı sorulmadan tek taraflı beyan ile bu olay yapılmıştır. konuyu destek bölümüne yazılmış konu anlatılmış yaklaşık 15 gündür cevap beklenmektedir .


2.el ürün bölümünde satıslar yapılmış 305 referans yazdırılmış ki aralarında forum eski be yeni adminleride dahil hicbiri ile sorun yasanmamıs 250 tl lik bir sogutucu nedeniyle tek taraflı beyan ile referans degiştirilmiştir. sorunun düzeltilmesini bekliyorum ....


forum admine sorunu iki taraflı dinleyip cözdükleri için tesekkürler