Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Çavuş
01 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
7 yıl
D-Smart Blu ve EuroSport Kanalları
Yaklaşık 10 gün önce Bundesliga maçlarını izlerim diye Blu'ya üye olmuştum. Maçlar EuroSport kanallarından canlı olarak yayınlanacaktı. Bugün kontrol ettiğimde " Bu içerik D-Smart kutu abonelerine özeldir. " hatası alıyorum. Tam emin olmamakla birlikte bu kanalları az da olsa izlediğimi hatırlıyorum.

D-Smart Çağrı Merkezini aradım ama tam olarak doyurucu bilgi veremediler ve kayıt açtılar.

Ayrıca ana sayfasında şöyle bir uyarı var;
Önemli: 15.08.2015 tarihinden itibaren yeni satın alınan D-Smart BLU paketlerinde Smart Spor ve Smart Spor 2 kanallarında gösterilecek canlı futbol maçı yayınları yer almamaktadır. Bu tarih itibariyle yeni paket satın alan abonelerin maç yayınlarını izleyebilmeleri için ek ücret ödeyerek tek maç izleme hakkı satın almaları gerekmektedir. 

Tüm mevcut aboneler, Samsung Smart TV kampanyası katılımcıları ve yeni D-Smart aboneliği bulunan BLU aboneleri bu kanalları ve maç yayınlarını D-Smart BLU paketi kapsmında izlemeye devam edebilirler.


Benim bu kanalları izlemeye hakkım bulunmuyor mu? Şimdiden teşekkürler.


Edit: Benim hatam. Konu kapanabilir.
E
10 yıl
Kiralama Problemi
Sezon başında PSG'den Chantome u kiralık olarak kadroma kattım, ama üzerinden 1 hafta geçmeden Stade Rennes klubüne PSG den serbest transfer olarak gitti.
PSG klübüne 1.3M $ kiralama bedeli ödemiştim. Şimdi anlamadığım 1. Bu parayı geri alamayacak mıyım? 2. Nasıl bedelsiz transfer oldu?
E
11 yıl
Ipod Nano 6G ile ilgili ufak bir soru
Bu modelde resimlere zoom ozelligi bulunuyor mu acaba?
E
14 yıl
LE32A552P3 Hakkında
Teknosa Linki
TV'nin özellikleri oldukça iyi gözüküyor.Fiyatı da oldukça uygun.
Ama Teknosa dışında bu TV'yi satan bir yer bulamadım.Hatta Samsung'un kendi sitesinde bile bu modelle ilgili bir bilgi yok.Sizce bu TV'yi alırsam pişman olur muyum?PS3 için kullanacağım.
E
15 yıl
Türkçe karakter sorunu
MP4'üm Türkçe'yi desteklemediği için özellikle text okuma konusunda zorluk çekiyorum.Sizden Türkçe karakterleri İngilizce karakterlere çeviren (ı > i,ğ > g ,vs...)bir program istiyorum!
Yardımcı olursanız sevinirim.
E
15 yıl
Sağ tık?
Herhangi bir dosyaya sağ tık yaptığımızda çıkan menüye ben istemeden bir kaç şey yüklenmiş.Ama bunlar virüs değil,program uzantısı.Ukraynaca olduğu içinde pek bir şey çıkaramadım.Bu uzantıları nasıl silebilirim?
Şimdiden sağolun!

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle