Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
28 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
6 Pinlik Güç Kaynağı ve Yeni Aldığım 8 Pin Girişli Anakart
5 yıl
Mevcut Casper Bilgisayara Upgrade Yardım Lütfen
2011 Yılında Malesef Uygun fiyatlardan casper nirvana serisi kasalardan aldım ancak aradan 5 yıl geçti ve artık güncellemeye ihtiyaç duyuyor. Özellikle oynadığım tek bir oyun var rust onun için istiyorum aslında.

Anakart:
- Pegatron ipxsb-h61

İşlemci:
- Intel® Core™ i7-2600 Processor 8M Cache, up to 3.80 GHZ

Ram: Elixir 4x2 1333 MHZ DDR3 Ram

mevcut parçalarımı belirttim buna ek 300 Watlık bir güç kaynağı var.


Upgrade İçin Ekran kartı alacağım MSI R9 380 sizce mevcut anakart işimi görür mü yoksa 1155 h61 chipset e sizin tavsiye edebileceğiniz bir anakart alıp mı kullanmayalım ?
7 yıl
Yoruldum Killian Server
Tek başıma 45 lvl oldum ama gelin de bana sorun priestim ve inanılmaz derece de sıkıcı geçiyor kendime benimle aynı seviyelerde oynayan birilerini arıyorum .
7 yıl
Azerbaycan - Ermenistan ve Rusya
Gün geçtikçe şehit haberleri gelmeye devam ediyor en son 3 azeri askerinin tedavi için ülkemize geldiğini haberlerden öğrendik.Bizim burada izlediğimiz politika acaba yine arap ve Sunni politikası mı olacak ?
Rusya ile olan iyi ilişkiler sebebiyle mi göz ardı ediyoruz ?
7 yıl
EMİNE ÜLKER TARHAN
EMİNE ÜLKER TARHAN KİMDİR?

Emine Ülker Tarhan 1963 yılında Mersin'in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Emine Ülker Tarhan 1981-1986 arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yükseköğrenim gördü. Öğrenciliği sırasında sınıf arkadaşı Mehmet Umur Tarhan ile evlendi; Emine Ülker Tarhan bu evlilikten iki çocuk sahibi oldu.

Bir süre serbest avukatlık, daha sonra kamu avukatlığı yaptı. 1994'te yargıçlık mesleğine geçti. İslahiye'de başladığı yargıçlığı Türkiye'nin çeşitli yerlerinde sürdürdü. 2001-2011 arasında Yargıtay 4. Ceza Dairesi'nde tetkik hakimi olarak görev yaptı. Emine Ülker Tarhan 2007’de “Hakaret ve Tehdit Suçları" adında bir kitabı yayımlanmıştır.

Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) kurucu üyesi olan Emine Ülker Tarhan, birliğin Genel Sekreterliği ve 15 Kasım 2009-10 Mart 2011 tarihleri arasında başkanlığı görevlerini yürüttü.

Emine Ülker Tarhan, milletvekili aday adayı olmak için 2011'de yargıçlık görevinden ve YARSAV başkanlığından istifa etti. 12 Haziran 2011 Seçimleri'nde TBMM 24. dönem Ankara Milletvekili seçildi. 29 Haziran 2011 tarihinden 26 Haziran 2013'e değin CHP Grup Başkanvekilliği yaptı. 2014 yılında Beni Susturabilecek Tek Şey... adlı kitabı çıkmıştır. TBMM 24. dönem Ankara milletvekili olan Emine Ülker Tarhan, 29 Haziran 2011 tarihi itibariyle CHP Grup Başkanvekilidir. Siyasete atılmadan önce yargıçlık yapmıştır; Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) kurucu üyeleri ve eski başkanlarındandır.

haberler.com dan alıntı yaptım ama onlarda sanırım wikipedia dan alıntılamışlar o yüzden hakkında çok fazla birşey bulamadım.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Sizce Chp içindeki 21 muhalifden 3 imza almış biri geri kalan 17 imzayı da alıp aday olabilir mi?
8 yıl
d80220d fm radio apk upload edebilir misiniz arkadaşlar
her çalıştırdığımda ne yazık ki durdu hatası alıyordum titanium backupdan tamamen kaldırdım şimdi de internetten apksini bulamiyorum
8 yıl
Kitkat İçin En İyi Batarya Kullanımı Sunan Web Browser Tavsiyesi
Başlıkta belirttiğin gibi arkadaşlar bataryayı en az kullanan browser tavsiye edebilir misiniz chrome çok fazla batarya tüketimi yapıyor.
8 yıl
Alacağım Ekran Kartı Bu Ana Kartıma Uyar mı?
8 yıl
Armed Heroes Online Karekter Oyunu
Arkadaşlar başlık göremedim acaba forumdan oynuyan var mı varsa ekleyebilir beni Nickim: Dost
8 yıl
50-75 TL Arası French Press İçin Kahve Öğütücü Önerisi
Başlıkta Belirttiğim Gibi Umarım Yardımcı Olursunuz Arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.