Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
19 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
İstanbul Kadıköy'de Boks malzemesi satan yer varmı?
Arkadaşlar Kadıköyde öyle bildiğiniz bi yer varmı. Çok ihtiyacım varda.
5 yıl
Beslenmem nasıl olmalı?
Boksa yeni başladım,ara sıra boks antremanından sonra Fitnessa kayıyorum ordan Sorum şu, beslenmem nasıl olmalı? Amacım biraz kilo vermek ve çevik olmak.
Yaş : 15
Kilo : 70
Önerilerinizi bekliyorum abilerim, ne gibi beslenme önerirsiniz?
5 yıl
Beslenmem nasıl olmalı?
Arkadaşlar sorum açık, sizdende yardım almak isterim. Beslenmem nasıl olmalı?
Yaş : 16
Fitness ve Boks yapıyorum. Kilo verip vücudumu sıklaştırmak istiyorum, yeni başladım. Hedeflerim var fakat beslenme çok önemli yardımcı olurmusunuz?
5 yıl
Pablo Escobar veya Hapishane Kitabı Önerisi
Arkadaşlar böyle hayat hikayesi istiyorum. Kitapta bir yaşantı istiyorum mesela satıcılıktan sonra hapise düşme gibi şeyler. Hapiste belli başlı şeyler olur, öyle bir kitap siz anladınız Önerilerinizi bekliyorum.
5 yıl
Gözlerim sizce bozukmu?
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, gözlerim çok iyidir net görüyorum fakat arkadaşa dedim gözlüğünü versene bi takıyım felan. Sanki dahada net gösterdi aşırı güzel gördüm. Bunun nedeni nedir?
5 yıl
Okuma hakkım bitti ben finished
Arkadaşlar,napıcam şimdi ben imkansız notları düzeltmem. Öğretmen olmak isterdim hayatım boyunca kafayı yemiş durumdayım bi yol gösterin.
6 yıl
Kulağıma ne olmuş olabilir?
Arkadaşlar bugün okulda bi yere kitlendim seyrediyodum. Bi an arkadaş hani buzdolabı poşeti olurya onu çevirdi çevirdi kulağımın içinde patlattı. Resmen dengemi kaybettim ilk 30 dakika radyo gibi cızırtıyo çok şiddetli ama, şimdide ''Dııııığğğ'' çınlıyo yani. Çok yüksek ses duyunca ani tepki veriyorum. Nolmuştur sizce? lütfen yardım edin. Kulağımı elliyorum hissetmiyorum bildiğin yok gibi.
6 yıl
Sınav var yardım edin/kopya
Arkadaşlar öğretmen böyle ilk 10 dakika takip ediyo sıkıntı yoksa gözetlemeyi bırakan bi tip. Ya yardım edin şu kardeşinize tecrübeli abilerim
Tamamen sözlü bir sınav
6 yıl
Felsefe Film Öneri
Arkadaşlar Mandıra Filozofunu 1-2 hepsini izledim. Böyle cidden doğa yaşamına geçen kişileri konu alan film varmıdır başka? neler önerirsiniz?
Tam anlatamadım ama siz anlamışsınızdır arkadaşlar. Önerilerinizi bekliyorum
6 yıl
Bana neler oluyor böyle?
Arkadaşlar öncelikle ben çok iyi dinini yaşayan bir müslümandım fakat şöyle bir şey aklıma geldi, ''Dinimi neden araştırmıyorum?'' evet bunu tam olarak yaptım ve nedense bana masalsı bir anlatım gibi geldi, arkadaşlarıma karşı çıktım, bir hoca ile münazaraya girmiş bulundum. Öncelikle ilk fikirlerim şu şekilde oldu; Biz kendimize her zaman yeni dinler kurduk, yeni gelenek ve görenekler çıkardık. Tanrı,Melek,vb. gibi isimler(kavramlar) koyup onların özelliklerini ve karakteristik özelliklerini biz inşa ettik. Gibi bi düşünce sardı kafamı. Ve şu söze biraz detaylı bakmıştım. ''Tanrı insanları değil,insanlar tanrıyı yarattı.'' Her zaman araştırıyorum ve sorguluyorum. Nasıl bir yoldayım onu bile bilmiyorum. Hoca ile girdiğim münazara şu şekilde oldu bi anda cevapladım soruyu.

- Bugün Allah için ne yaptın?
- Allah benim için ne yaptı? gibisinden ani bir çıkış yaptım. Ve birbirimize çok sinirli bir bakış attık. Böyle gelişti olay. 5 vakit namazımda bir insandım ama bir gün şöyle dedim, ben bu işi kalben yapıyorum az mantık olarak bakmam lazım ve araştırmaya başladım dinimi.Gerçekten yolumu kaybettim diyebilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle