Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
21 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Acer A515-41G-T123 SSD TAKILIR MI?
Bu bilgisayara HDD ye ek olarak SSD takılır mı?Bazı forumlarda dvdromun yerine takılabildiğini okudum ama bu bilgisayarda dvdrom yok.Başka bir yolu var mıdır?
5 yıl
Biosda Boot Ayarı
Arkadaşlar;

Bilgisayarı açtığımda reboot and select proper device yazısı çıkıyor. bios ekranında boot ayarları yok.Açılırken bilgisayar özelliklerinin yazdığı ekranda boot ayarları için esc ye basın diyor bastığımda boot menüsü açılıyor yazıyor ama tekrar aynı reboot and select proper yazısı çıkıyor.Ami bios ekranı.
5 yıl
Biosda Boot Ayarı
Arkadaşlar;

Bilgisayarı açtığımda reboot and select proper device yazısı çıkıyor. bios ekranında boot ayarları yok.Açılırken bilgisayar özelliklerinin yazdığı ekranda boot ayarları için esc ye basın diyor bastığımda boot menüsü açılıyor yazıyor ama tekrar aynı reboot and select proper yazısı çıkıyor.
7 yıl
lenovo k3 note açılmıyor
arkadaşlar ben telefona cwm recovery yüklemye çalıştım.olmadı.şimdi açılmıyor.pili çıkarıp ses kısma+power tuşuna basıyorum titriyo ama açılmıyo.şarşa takınca kırmızı ışık yanıyor.yardım.
7 yıl
İOCEAN X8 SİM SLOTU
Arkadaşlar telefonun bu parçası arızalı ne yapabilirim?bandı koptu.
7 yıl
ekran kartı tavsiyesi
Arkadaşlar sistemim bu.oyunları minumum ayardada olsa kasmadan oynuycak bir ekran kartı istiyorum.bide bilgisayarda az hırıltı var karttan mıdır?Yorumlarınızı bekliyorum.


7 yıl
Dying light türevi oyunları oynamak için ne yapmalıyım?
Pc bu önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
7 yıl
400-500tl arası telefon önerileriniz
Merhaba arkadaşlar;

Sağlamlık,pil ömrü önemli.Whatsapp,facebook sorunsuz çalıştırsın.Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
7 yıl
Hotmail Şifresini hatırlamıyorum.
Arkadaşlar merhaba,hotmail adresimin şifresini unuttum.işin ilginç yanı hesaba tanımlı yadımcı mynet hesabınında şifresini unuttum.hotmail şifrenizi mynet hesabınıza gönderelim diyor.mynetten şifremi unuttumdan geri almaya çalışıyorum orayada sanırım doğum tarihimi hatalı girmişim açamıyorum.
7 yıl
ali express yardım lütfen
Dear
We have got your order. But it seems that the order is still unpaid. If theres anything I can help with the price, size, etc., please feel free to contact me. After the payment is confirmed, I will process the order and ship it out as soon as possible. Thanks!
Best Regards

ne diyo arkadaşlar benim şiparişim zaten tek örnek.The supplier is processing your order yazıyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.