Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
21 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
harici disk tavsiyesi 2.5 inc ?
Samsung HX-M101TCB/G M3 Portable 1TB 2.5 modeeline bakıyorum tavsiyeniz nedir başka marka modellere göre ?
10 yıl
teledünya istanbulda arıza mı var ?
istanbul bahçelievlerde sabahtan bu yana teledünya yayını yok. genel bir arıza mı ? bizden mi kaynaklı bi sorun ?
10 yıl
ps3 oyununda psp yi dikiz aynası yapmak mümkün mü?
bi yerde okumuştum arkadaşlar ps3 de oyun oynarken, ya gt5 de ya da test drive 2 de psp dikiz aynası yapılabiliyordu. bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı ?
10 yıl
dsmart + smile abonesi olan var mı ?
geçen sene dsmart+ smile abone oldum. bu aralıkta süresi doluyor. üyeliğimin devam etmesi için kaç tl den teklif yaparlar acaba fikri olan var mı ? dsmart eğlence paketi ve internete 40 tl ödüyorum. yine aynı devam mı eder yoksa hd paket veya maxi sd paket falan teklif ederler mi aynı fiyata ? aynı şekilde üyeliğini uzatan veya süresi dolan oldu mu ?
10 yıl
ps3 hdd kutu tercihi
arkadaşlar, ps3 den çıkan 120 lik hdd yi harici 2.5 luk hdd kutuya takmak istiyorum. Hdd yi ps3 ünde sorunsuz olarak harici disk olarak görmesi için hangi marka model harici hdd kutusu almalıyım ? sanırım bazılarında sorun çıkıyormuş via çipsetli olanlarda. bu durumda tavsiyeleriniz nedir ? şimdiden teşekkürler...
10 yıl
harici 2.5 luk hdd kutu tavsiyesi
arkadaşlar, ps3 den çıkan 120 lik hdd yi harici 2.5 luk hdd kutuya takmak istiyorum. bu kutuyu ve hdd yi ps3 ünde sorunsuz olarak harici disk olarak görmesi için hangi marka model harici hdd kutusu almalıyım ? sanırım bazılarında sorun çıkıyormuş via çipsetli olanlarda. bu durumda tavsiyeleriniz nedir ? şimdiden teşekkürler...
10 yıl
toshiba laptop ekran sorunu
arkadaşlar,sorun şu, laptopun ekranı karardı. ışık yok ekranda. ama cihaz çalışıyor. ekran karanlık sadece dikkatli bakınca pencereleri ve mouse imlecini zor seçebiliyorsunuz. bu halde zar zor harici bi ekrana bağladım laptopu. geçen akşam ekranın titremesiyle ve ekranın ışığının pırpır etmesiyle başladı. lamba gibi pırpır edip söndü. ekran kapandığında cihazı uyutan tırnaktan kaynaklı gibi geldi bana. ona tıklayıp bırakınca anlık ışık geliyor sonra yine gidiyor.ama o tırnağı söktüm çözüm olmadı. çok zor durumdayım. bunun nedeni nedir ? arıza nerededir ? servis şart mıdır ?
10 yıl
edge led vs full led ne zaman yaygınlaşır ?
evet arkadaşlar, led tv almak istiyorum fakat edge led değilde full led olan tv lerden seçmek istiyorum. piyasada full led bulmak zor. genelde sitelerdekiler edge led.

* şu durumda görüntülerin, kaliteli lcd lerde led lerden pek farkı yok gibi geliyor

* full led olan modeller ne zaman yaygınlaşır ve makul fiyata inerler ?

10 yıl
ps3 hdd sini harici kutuda kullanma ile ilgili ?
arkadaşlar ps3 ün hdd sini harici 2.5 luk hdd kutusuna koyarak pc de kullanabilir miyim ? ayrıca bir işleme gerek var mı ?

* ikinci olarak; ps3 de hdd değiştirdiğimizde internete bağlanıp son yazılımı mı indiriyor ? güncellemeden hdd yi kullanma imkanımız yok mu ?
10 yıl
vodafone 3g modem deki telefon numarasını nasıl öğrenirim ?
arkadaşlar vodafone 3g mobil modemdeki simkartın telefon numarasını nasıl öğrenirim ? 3g internetin parasını ödemem lazım ama telefon no yu bilmediğim için ödeyemiyorum ? vodafone shop lara gidip isimle mi ödemem şart ? modemdeki telefon no yu nasıl öğrenirim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.