MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
03 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Türk Telekom 2 kat internet
3 yıl
Silinebilir
Silinebilir
3 yıl
tt mobilist paketleri
Tt 500 dk 500 SMS 10 GB 35 TL türk Telekom mobil uygulaması tarifeler bölümünden alınıyor sadece bunun 5 GB lik tarifeside 25 TL
4 yıl
TT aylık 4GB 10 TL
Detaylar buradahttps://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/4-5g-hizinda-aylik-internet-paketleri.aspx

Faturasız da denenmiştir

​​
Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
4.5G Hızında Aylık İnternet Paketleri’nden 1 GB ve üzeri cepten internet içeren her şey dahil bir pakete kayıtlı müşteriler faydalanabilmektedir.
Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
Paket kapsamında yurt içinde internet apn ve wap apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
Paketler kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür.
Paketler kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
Paketler 14 Mayıs 2017 tarihinde müşteri alımına kapatılacaktır. Bu tarih öncesinde pakete kayıt olan müşterilerin paketleri iptal etmedikleri sürece 6 ay boyunca yenilenecek olup daha sonra yenilenmeyecektir.
Paketlerden müşteriler sadece 1 kez yararlanabileceklerdir.
AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
4 yıl
Vergi iadesi ni nasıl alırım
Arkadaşlar hattımı turkcell den türktelekom a taşıdım o ara vergi iadesi muhabbet i çıktı 28 lira vergi iadem var sorun şurada banka hesabım yok bu parayı nasıl çekerim
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.