Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
06 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
100 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
dil ilk 100 bursu
bunu bu sene deneyeceğim, geçen seneden kalma 10k tyt’m var. ingilizcem iyi seviyede ama sanırım en az 75+ yapmam gerekiyor. geçen sene ingilizceden 62.5 net ile 1.7k gelmişti o yüzden ilk 100’e 80/80 yapsam bile girebilir miyim bilmiyorum. benden başka dilden ilk 100 bursunu deneyecek olan varsa konu altına yazarlarsa sevinirim.
3 yıl
selam selam selam
merhabalar, 2017 ygs/lys döneminde buralarda epeyce vakit geçirmiştim, soru çözümü olsun, yardımlaşma-motivasyon olsun. çok şükür kendimce iyi bir sonuç elde ettim ve nihayetinde foruma sadece bu tyt/ayt bölümü için giren ben, doğal olarak yerleştiğim için artık foruma vakit ayırmıyorum, böyle ayda yılda bir aklıma geliyor, üç beş dakika bakınıp çıkıyorum, tabii bunda benim dönemimden olan kişilerden kimsenin kalmamış olması da büyük etken. dönüp bakınca zaman gerçekten de hızlı geçmiş, iyi bir üniversite/bölüm kazanmak için buralarda birlikte uzun mesai harcadığımız insanlardan bazıları neredeyse okullarını bitirmek üzereler. bunları neden anlattım, bir sebebi yok. yazmak istedim sadece, tesadüfen aklıma gelmişken bir şeyler karalamak istedim. şimdi siz de benzer uğraşlar içindesiniz, yeri geliyor saatlerce masadan kalkmıyorsunuz, yeri geliyor sabahlıyorsunuz, sadece bu sürecin içinde olan insanların anlayabileceği türlü türlü zorluklar. çok iyi anlayabiliyorum neler hissettiğinizi, hiç bitmeyecekmiş gibi görünür genelde, sadece birazcık daha sabredin :) hepinize iyi çalışmalar, bu süreç gerçekten önemli ama sizden değerli değil hiçbir şey, kendinizi ve sevdiklerinizi üzmeyin, dünyada başarıdan önemli şeyler de var. başarılar.
4 yıl
Herkese selam
Ben 2 yıl önce üniversiteye yerleştim hazırlığın ardından şu an 1.sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanırken de bu forumda çok vakit geçirirdim. Üniversite veya sınav senesi,sınav anı tarzı konularda soru sormak isteyen olursa bilgim dahilinde cevap vermeye çalışırım, iyi çalışmalar herkese.
4 yıl
Herkese başarılar.
İyi akşamlar herkese. Bu forumda çokça vakit geçirdim, iyi insanlarla tanıştım , bir sürü tavsiye aldım, sınav dönemimde bu forumdan çokça şey öğrendim. Şuan halihazırda üniversite 1.sınıfta okuyorum. Kafasında sınav dönemi veya üniversite ile ilgili bazı soru işaretleri olan arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışırım. Bu konuyu açmamda herhangi bir ego tatmini gibi bir amacım yok onu da belirtmek istiyorum eğer öyle anlaşılıyorsa özür dilerim. Bu konunun altına yazabilirsiniz herhangi bir sorunuz varsa. Kaynak tavsiyesi veremeyeceğim sanırım çoğunu unuttum, onun dışında herhangi bir soru sorabilirsiniz belki bazılarınıza yardımım dokunabilir.
5 yıl
?
?
5 yıl
Koskoca forumda neden satranç bölümü yok
Sadece merak ediyorum
5 yıl
Lol Server Çöktü
Oyundaki 7-8 kişi düştü herkes net gidiyor falan yazmaya başladı oyundan çıktım geri giremiyorum server rip
5 yıl
Amerikalı, Atatürk'ü Anlatıyor
5 yıl
2017 Lys Saat Kaçta Açıklanmıştı ?
Tam olarak hatırlayan var mı ?
5 yıl
ŞAMPUANI ÖNCE NERENİZE DÖKERSİNİZ ? [ ANKET ]
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle