Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
D

Çavuş
17 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
14 yıl
DATA KABLOSU MARKADAN MARKAYA DEĞİŞİRMİ?
Samsung Mp3 çalarımın data kablosunu kaybettim.Bi ucu kulaklık diğer ucu usb ucu.Aradım taradım samsung servisindende ses gelmedi, i-pod shuffle ın data kablosu da benzer çıktı.Bu kabloların markadan markaya özgünlüğü varm?yani her markaya özel kablolarımı var?
D
14 yıl
I-Pod Shuffle Data Kablosu Samsung'a olurmu?
Samsung mp3 çalarımın data kablosu kayboldu.i-pod shuffle data kablosu ile aynı görünüyor..Herhangi bir problem yaşamayacağımı bilsem hemen internetten sipariş edeceğim.Her markanın kablosu kendine özgümüdür?Bilgisayarla bağlantıda bir sorun yaşarmıyım?
D
14 yıl
Samsung USB kablosu
Arkadaşlar Osmaniye Teknosa'dan aldığım bir mp3 playerin usb kabblosunu kaybettim.Diğer mp3 çalarlara pek benzemediği için bulmam epey bi zorlaştı.
Mp3 ü tarif edeyim,
yuvarlak,kolye dedikleri sanırım S2.. modeli.. bir ucu usb girişi diğer ucu ise bildiğimiz kulaklık girşiyle aynı..Çağrı merkezini arıyorum, orayı burayı arıyorum ama daha bişey elde edemedim.Osmaniyede elimde pek bi imkan yok.Bi akıl verirseniz sevinicem misal ankara istanbul biyerlerden sipariş edilebilirmi diye.şimdiden teşekkürler.
not:kutuda anadolu elektronik yazıyor oraya da mail attım cevap bekliyorum
D
15 yıl
Bu olay sadece bendemi?
Arkadaşlar oyuna girdiğim zaman kendimde bazı değişiklikler farkediyorum .. '' Burdakilerin hepsinden iyiyim ben'' ,''pff bunları ipe dizerim '' gibisinden duygular belirio sizde de oluyo mu ? fazla mı iddialıyım
D
15 yıl
Global Mu Yardım
Arkadaşlar az önce başladım bu oyuna 20 lvl oldum ancak ne yapıcağımı kime gideceğimi hiç bilmiyorum.. skill varmı haberim yok bi tane adam vardı saolsun yeşil bişe verdi etrafımda dönüo anca onunla kastım ne yapmam gerektiini biri anlatabilrimi ??

Not:Üst konuları okudum ancak pek anlayamadım :(
D
15 yıl
Ardream warrior combo ???
Arkadaşlar ardreamde warriorun combo yapması önemlimidir? varsa hangi silahlar daha çok tutulur ? Son bir soru warrior combo nasıl yapılır ? (ilgili çok video izledim ama pek uyuşmuyor benim yaptıklarımla)

Bu konuda deneyimli arkadaşlardan destek bekliyorum şimdiden teşekkürler..
D
15 yıl
D3D PROBLEMİ VE DİRECTX 9.0 YÜKLEME PROBLEMİ
Bu aralar yeni bi bilgisayarda misafir kullanıcıyım ... 3D problemini bilenler vardır.. ekran kartını yeniden yükle veya directx 9.0 yükle diceksiniz. directx 9.0 indirdim yükleme yerini otomatik seçmedii için kafama göre bi yerlere yükledim yüklediim yerde install dosasını çalıştırdıımda bu hatayı veriyor şimdidn tşkler..


ss koyamıorm çok özür dilerim >>> yüklemekte olduğunuz yazılım. windows xp ile uyumlulupunu doğrulamak için windows logo sınamasından geçemedi..bu sisteö kurulmayacak.sistem yöneticize başvurun
D
15 yıl
Carnac 63 intel Priest Satılık-Takas (itemsiz)
Öss adayı olduğum için zaman ayıramıyorum , charı satırom..

id:Gumball
ırk:İnsan
lvl:63 %20
nP:14k

GÖREV TAKILARI DURUYOR,+6 CHİTİN +7 FP (48 spear 140 def kalkan da vardır)VS. İDARE EDİLEBİLİR..

<<<<<ARDREAM İTEMLİ ROGUE İLE TAKAS OLUNUR>>>>>
Satış Mersin veya Adana içinden ya da havale yoluyla yapılacaktır..

ULAŞIM: 0505-598-26-95 0506-592-14-05
D
15 yıl
Aynı sorunu yaşayan var mı?(oyuna girememe)
Arkadaşlar id şifre yazdıktan sonra sağ üst köşede premium yazısı çıkıyor.Ancak ondan sonra çıkan küçük kutucuk gelmiyor :S (ok diyoruz ya sonra serverlar gözüküyor, o kutucuk)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle