Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
22 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
hat degerleri degişti acilll
arkadaşlar 16 mbps hız alınan degerler 1 mbpse düştü ne yapmam gerekiyor acill.


5 yıl
3000 tl civarı amd oyun bilgisayarımı yoksa laptopmu
arkadaşlar ben çalışıyorum elime inşallah 3000 tl geçecek 3000 tl var amdli oyun bilgisayarımı alsam yoksa sadece internete girmek kısaca günlük kullanım için laptopmu alsam daha askere gitmedim 1 seneye askerede gidebilirim oyun oynamayı seviyorum ama zaman yok sabah 7 akşam 8 çalışıyoz gelince yatıyom hangisini alayım malum asgari ücretli iş para kolay kazanılmıyor.lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.
5 yıl
adaptör bi bakın arkadaşlar
eski modem garantide arkadaşlar diger modemi kullanıyorum ona 9 volt modeme 12 adaptör bagladım bişey olurmu yanarmı sagoolun cevaplarınız için.
5 yıl
degerler
arkadaşlar modem arızalandı kargoya gönderiyorum eski modemi bagladım degerler nasıl koparmı öbür modemde snr 16 civarıydı hiç kopmuyodu.


Downstream Upstream
Hlin Ölçeği 1884 5921
Loop Zayıflması(dB) 33.2 19.6
Sinyal Zayıflaması(dB) 33.2 18.5
SNR Marjı(dB) 6.4 6.0
Erişilebilir Hız(Kbps) 13008 1164
Çıkış Gücü(dBm) 20.9 12.3
5 yıl
kpss çalışma lütfen bakın arkadaşlar
arkadaşlar kpss ye bu sene daha başlamadım başka sınavlara girdim kpss ye 3 ay kaldı tarihten temelim biraz var özel işte çalışıyorum günde en fazla 2 saat boşum çalışsam yetişitmi çalışayımmı 2 yıllık elektirk mezunuyum 80 le alıyo onun için bilemiyorum çok zor. lütfen yardımcı olun çalışşam nasıl program yapmalıyım.
6 yıl
modem hatası lütfen bakın video'lu
arkadaşlar elektirk gidince veya ısınınca modem böyle hata veriyo tüm ışıklar yanıp sönüyo fişini çekiyom 3 - 4 saat sonra geliyo bazen daha uzun modemmi arızalı acaba ne yapabilirim garantisi devam ediyo. ne sorunu var bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=6k08C6fHcVw
6 yıl
ihbar dilekçesi lütfen bakın
bir kişiyi ihbar dilekçesi geri alınırmı.
6 yıl
avukatlar bi baksın lütfen rica ediyorum
avukat arkadaşlar ben birini ihbar etmiştim elimde belge yok bişey bulunmazsa suçlumu olurum cezası nedir hapismi yatacam yani başka yolu yokmu allah rızası için yardım edin.araştırılıp ifadeye çagrılırsam dilekçeyi geri alabilirmiyim. sonrada suçlu olurmuyum gönderdigim ihbar mektubunu geri alabilirmiyim.
6 yıl
ihbar hakkında avukat varsa lütfen bi baksın
bir yakınımı devlet kurumuna zarar verdigi gerekçesiyle ihbar ettim isimli mektup yazarak acaba bişey bulunmazsa benim ismimi verirlermi bana dava açılırmı. açılırsa hangi suçlama yöneltilir milli savunma bakanlıgına yazdım. bütün akraba biliyo delilim yok. ihbarcıların korunması varmıdır .lütfen yardımcı olun.
6 yıl
ihbar lütfen bakın
silinsin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.