Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Er
29 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
4 yıl
ZyXEL VMG1312-B10D Modem Güncellenmiyor!
Arkadaşlar merhaba 3 gündür uğraşıyorum ZyXEL VMG1312-B10D marka modemime yazılım güncellemesi attım daha sonra resetleyince internetim tamamen gittin bi internet firmasını bi modem firmasını arayıp durdum en sonunda yüklediğim güncelleme dosyası globalmiş benim türkiyeye ait olanı yüklemem lazımmış onu yüklersem modem düzelecek ve internet bana ulaşacakmış neyse doğru olan bin uzantılı dosyayı yolladı bana MH yüklerken sorun oluyor bir türlü kabul etmiyor ekteki fotoğrafta çıkan hata bu şekilde MH hizmetleri modemimin çöp olduğunu yeni modem almam gerektiğini söyledi daha yeni 200 TL verdim bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar lütfen yazarsa sevinirim zor durumdayım.
T
5 yıl
Dilediğin Yerde Chrome ve Mozilla Sorunu
Arkadaşlar hepinizin yaşadığı sorundur kesin çünkü sistemlerini çok saçma kurmuşlar Chrome tarayıcıdan dilediğin yerde sitesinde sinema ve dizi kanalları izlenemiyor normal kanallar izlenebiliyor. Mozilla tarayıcısında ise sinema ve dizi kanalları izleniyor fakat diğer kanallar açılmıyor. Gelelim sebebine sinema ve diziler için farklı video oynatıcı eklemişler siteye dublaj ve orjinal dil seçenekli verdikleri için benim merak ettiğim orjinal dilde izleyen varmıdırki o şekilde veriyorsun tüm tarayıcılarda açılan video player ile dublajlı ver bi o tarayıcıdan bi o tarayıcıdan açıp kanalları izlemek hem saçma hem yorucu umarım en kısa zamanda bi çözüm bulurlar.
T
5 yıl
Digiturk iptal fax'ı
Arkadaşlar Gelecek ay 2 yıllık sözleşmem bitiyor ilk yıl lig tv paketiyle birlikte 65 tl fatura ödüyordum 2. Yıl lig tv açtırmadım giriş+belgesel+hd 25 tl ödüyorum şuan iptal fax'ı çekip güzel bi teklif beklesemmi diyorum ama az fatura ödediğim için hiç aramadan iptal ederlerse diyede bi çekingem var sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?
T
6 yıl
Deep Freeze Şifresini Unuttum Yardım.
Arkadaşlar öncelikle selamlar çok araştırdım forumada baktım hep 2-3 yıl önce açılan konular çözümler eski işe yaramıyor 15'e yakın bilgisayar olan bi bilgisayar sınıf'ındaki pclerde deep freeze yüklenmiş 3-4 yıl önce şuan kimse şifreyi bilmiyor benim bunları pasif hale getirmem gerekli internette çok araştırdım tüm çözümleri denedim şifre kırıcı programlar, bios saat ayarı vs. malesef sonuç vermedi format atmadan halletmem gerekli yeni güncel bir çözüm varsa eğer yardımcı olabilirmisiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.