Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
12 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
162 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Finansal Okuryazarlık (Borsa,Altın, vs) Yardım

Finansal Okuryazarlığı için hangi kaynaklar okunmalı, hangi ücretli online eğitim setleri alınmalı?

4 ay
iPhone 13 Pro Kameradaki Toz

Apple kameralarda yer alan tozlara karşı nasıl bir tutum içerisinde bilen var mı? 3x kamera lensinde nokta şeklinde toz görünüyor. Renkler sanki soluk duruyor. Işığı iyi yakalamıyor gibi geliyor. Belli ki cihaza bir yerden toz giriyor. İleride daha da kötü bir durum oluşacak. Apple değişime yanaşır mı sizce?

7 ay
Kırmızı Fırsat 13 Gb ikinci 12 aylık dönem için fiyat?

Yaklaşık 1 yıl önce Kırmızı Fırsat 13 GB 49 TL ile taahhüt ettirdim. İlk 12 aylık dönem bitmek üzere. İkinci 12 aylık dönemin bana sundukları fiyatın ne kadar TL olduğunu nerden öğrenebilirim? Bu dönemdeki tarifelerden ucuz bir teklif geldiği aşikar.

geçen yıl
Them (Ötekiler) 2021 | Amazon Prime

Özet ve Detaylar


Them, 1950’li yıllarda genellikle beyazların yaşadığı Los Angeles’daki bir mahalleye taşınan siyahi bir ailenin hikayesini konu ediyor. Yıllarca güzel bir eve taşınmanın hayalini kuran ve sonunda bu hayallerini gerçekleştiren aile, yeni mahallelerinde beklenmedik durumlarla karşılaşır. Aile üyeleri kendilerini, komşuları ve doğaüstü güçler tarafından yok edilmekle tehdit edilen bir oyunun merkezinde bulur


İlk sezon Prime'dan ulaşılabilir.

geçen yıl
İdefix'ten alınan m365 pro garanti sorunu ve tüketici hakem heyeti.

İyi akşamlar herkese, N11 üzerinden resmi İdefix satıcısından Xiaomi M365 Pro elektrikli scooter aldım. Evafone'un resmi Türkiye garantisi olduğunu sanıyordum. İthalatçı garantiymiş. Ama içinden herhangi ithalatçı garanti kağıdı çıkmadı. Muhattap bulamıyorum. Tüketici Hakem Heyeti'ne hangi başlıkla,içerikle başvuru yapmak gerekir?

geçen yıl
Bugün Faturalı Taahhüt Bitiyor. Acil Yardım Hangi Faturalı Tarife?

6 GB 30 TL ödüyordum bugün son gün. Türk Telekom kullanıyorum. 8-10 gb 1000 dk 30-35 TL ye alacağım tarife var mı?

geçen yıl
Türknet Altyapı Değişikliği Dünden Beri İnternet Yok!

Bu forumda YAPADAN VAE'ye geçişte birçok sorun olduğunu gördüm. Kiminin İnterneti 1 aydır yokmuş kiminin 20 gün kimininse 10 gün. Bugün internet su, elektrik gibi hayati önemde. Ben home office olarak çalışıyorum. 16 mbitten 100 mbite geçebildildiğüm altyapı sorgulamada görünüyor. 2 gündür internet yok. Yapadan Vae ye geçiş bu kadar zor olmamalı. İşlerim aksamaya başladı. Yapılmayacaksa ve bu forumdaki diğer Türknet kullanıcıları gibi 10 gün,20 gün, 30 gün bekleyeceksem şimdiden söyleyin. Başka firmaya geçeyim.

2 yıl
Türk Telekom Faturalı Taahhüddüm Bitti. Hangi tarifeye uygun?

Taahhütlü paketim bu ay bitti. 6 GB 1000 dk 1000 SMS 30 TL idi. Önerdiğiniz tarife var mı?

2 yıl
Türknet 42 Gündür VDSL2'ye Geçişi Sağlamıyor!

Daha önce 16 mbit internet kullanıyordum. TürkTelekom bulunduğum bölgeye VDSL2'yi getirdi. YAPA Altyapısında olduğum için 42 gündür 100 mbit internete geçişim sağlanmadı. 100 mbit interneti kullanmam için VAE'ye geçmem gerekli. VAE'ye geçiş bu kadar zor olmaması gerek. Eğer VDSL2 altyapısına geçemeyeceksek bu altyapının yapılmasını ne anlamı var! Yani bu kadar da olmaz. Abone süresine göre kıyaslamak doğru değil elbette ama yine de 4 yıldır TürkNet kullanan sadık müşteriyim. Bu ay sonuna kadar benim internetim VDSL2'ye geçmezse başka internet sağlayıcı firmaya geçiş yapacağım. BTK'ya bile şikayet ettim. Bir sonuç alamadım maalesef. Buradan @TurkNetDestek nickli arkadaş yardımcı olmaya çalışıyor. Benim abonelik no sizde vardır. Lütfen artık somut bir adım atın!

2 yıl
Türknet 42 Gündür VDSL2'ye Geçişi Sağlamıyor!

Edit: yanlış yer

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle