Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
09 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
358486 Gün Cezalı
356751 gün 22 s. 46 dk.
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Buradaki aktrollerin CHP’li olduklarını düşünüyorum
Bence bizimle kafa buluyorlar. Akp’li mumarası yapıp bizi akp’den tiksindirmeye çalışıyorlar. Bunun başka bir açıklaması olamaz.
5 yıl
Adalet bakanı devlet hastanesi diye özel hastaneye gitmiş
5 yıl
215 vekil, 1207 müdür, 5 bakan, 38 vali ve 14 bin memura feto davasından yakalama kararı çıktı [Anlık]
Şaka şaka hemen korkmayın. 8 temmuza hazırlanın

Şimdilik o torpille yerleştiğiniz koltuklarınıza yayılın. Yediklerinizin ve içtiklerinizin hesabını ödemek için kendinizi hazırlayın
5 yıl
Sizce Suruç’tan yeni bir Susurluk vakası çıkar mı?
Malum Suruçta birşeyler yaşandı, görgü tanıkları farklı konuştu, basın bambaşka konuştu. Sizce bu olaydan bir Susurluk çıkar mı? Tansu Çiller ve Mehmet Ağar gibi Susurluk aktörleri bayağı bayağı ak partiye destek vermeye başladı. Hayatını kaybeden milletvekilinin abisi için tefeci diyenler var.

Üstelik Ak partili vekil adayı bugün bazı itiraflarda bulunmuş, olduğu gibi ekşi sözlükten kopyalıyorum:

ibrahim halil yıldız yanındaki 50 kişiyle eski hdp'li olan bu esnafın dükkanına gidiyor. adam siyasetle artık ilgilenmediğini bir daha gelmemelerini söylüyor. tartışma çıkıyor, adamı ve oğlunu vuruyorlar. daha sonra dükkan sahibinin yeğeni de amcası ve kuzeninin vurulduğunu görünce vekil adayının abisini vuruyor ve öldürüyor.

yaralı olarak hastaneye kaldırılan dükkan sahibi ve oğlunu ise nasıl öldürdüklerlerini hüseyin şeyhanlıoğlu'ndan aktarıyorum;

''yıldız’ın adamları yaralı adam ve oğlunu hastanede oksijen tüpünü kafasına vurarak öldürüyor. hastane kameralarını bozan ve polis dahil herkesi dışarı çıkaran yıldız’ın adamları 2 oğul ve babayı suriye’deki olaylar gibi vahşi bir şekilde infaz ediyor. 3’ü de oruçlu olan ve gariban bir aile olan dükkan sahibinin eşinin ağıtları bana bunu yazdırdı.


Ayrıca vekil adayının tweeti:

5 yıl
MHP'liler neden MHP'Yi bıraktı
Eski partim MHP'ye mektup,

Siz sabah akşam Atatürk'e hakaret edenler saraylarda ağırlanırken çıtınız çıkmayıp, saray için oy toplamaya çalıştığınız sürece bana "söz fotocu Morolun poşuna tokuldunuz" diyemezsiniz! Kendine milliyetçi diyen bir Türk vatandaşının (Kürt ve Türk fark etmeksizin) iki ayyaş diyen adamlarla, Atatürk'ün annesine iftira atacak kadar dili uzayanlarla işi olmaz! Biz hendekler kazılırken akp için "o hendekleri kapatmazsanız sizi o hendeklere gömeriz" diyen Bahçeli'yi ve MHP'yi savunduk. Başkomutan Atatürk'ün düşmanlarıyla yan yana miting yapanları destekleyenleri değil!


Atatürk'e laf edecek hatta annesine küfür edecek kadar kansızlaşan paralı kalemlerin peşini bırakmanız dileği ile!
5 yıl
2016 ve 2018 Yeni Kapı mitingi farkı
Neredeyse yarı yarıya azalma var gibi. Yorum yapmıyorum, yorumu sizleri bırakıyorum.


5 yıl
Ağrı’da kaybolan 3 yaşındaki Leyla hâlâ bulunamadı
Ağrı’da yaşayan 3 yaşındaki Leyla hâlâ bulunamamış. Elimden birtek donanımhaberde konusunu açmak, daha fazla yerde duyurmak geliyor. İlk olarak olayı Show ana haberde gördüm. Bu konuyu yukarıya çıkartalım arkadaşlar. Bu yavrucağın başına birşey gelmeden bulunmasını sağlayalım.
Aileye ait telefon numarası: 0532 794 06 82

Leyla’nın teyzesinin tweet’leri:5 yıl
Ak parti bu sefer kesin kaybetti
Ak parti bence seçimleri kaybedecek. Neden diye sorarsanız her seçimden önce "bitti artık, bir daha oy verirsem elim kırılsın" diyen Ak Partililer bu seçimde "kesinlikle reise oyumu verecem" diyor. İş yerimde bu lafları çok duymaya başladım. Vereceğiz dediklerine göre bu sefer vermeyecekler.
5 yıl
Meral Akşener'in internet projesi
Meral Akşener ülkeyi fiber ile kaplayacağını, internetin daha ucuz olacağını ve hatta alt gelir grubuna ücretsiz verileceğini duyurdu.


5 yıl
Gazilere saldıran alçağın annesi konuştu
Yol vermemesi nedeniyle gazilerin bulunduğu arabaya sopalarla saldıran köpekleri elbetteki biliyorsunuzdur. Özellikle dün annesi çıkıp "oğluma hain terörist demeyin "demiş. Afedersiniz de hadi gazi olmasını geçtim, 2 engelli insana ve bir çocuğa sopa ile vurmanın teröristlikten ne farkı var? Bu itlerin karnına 4 tane demir çubuk sokup, günde 4 kez elektrik vereceksin.

Oğlunu aklamak için Devlet Bahçeli' nin yanına giden ama 2 kere kapıdan kovulan, Doğan Çiçek'in annesi Feyza Çiçek'in dediklerini aynen aktarıyorum:

"

"OĞLUM TERÖRİST MUAMELESİ GÖRÜYOR"

Daha sonra gazilerden özür dileyen Feyza Çiçek, "Gazilerimizden çok çok özür diliyorum. Tüm milletimizden, devletimizden özür diliyorum. Benim oğlum terörist olarak yargılanıyor, terörist muamelesi görüyor. Eşkiya deniliyor. Gelsinler, sorsunlar, baksınlar, araştırsınlar bizim terör örgütüyle alakamız yok.' dedi.

"


Pena Kutusu'nun size tavsiyesi; adamsanız o iti o köpeği evlatlıktan reddersiniz!

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/gazilere-saldiran-dogan-cicekin-ailesi-konustu-iki-kez-bahcelinin-kapisina-gittim-40637244
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle