Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
07 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
89 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Virüsten Önceki Fiyat & Virüsten Sonraki Fiyat "SS'li"
Virüsten Önceki Fiyat & Virüsten Sonraki Fiyat


2 yıl
Video Kayıt
Merhaba

Şöyle bir durum var. internetten canlı TV izliyoruz, televizyondaki kanalların hepsi var, evde televizyon yok çünkü. Ancak ben bunu kayıt edip depolamak istiyorum. Geriye dönüp kayıt altına aldığım haberleri yada dizileri izleyebileyim. 1-2 tane video programı denedim film indiriyor ancak canlı TV den izlediğim anlık haberi yada filmi indirmiyor. Nedir bunun çözümü?
3 yıl
Ağır Çekim Videoları İçin
Arkadaşlar merhaba

slow motion videolar için nasıl bir kamera ve nasıl bir program kullanabiliriz. İstediğim şey şu şekilde,

Bir silah düşünün ateşlendiğinde içinden çıkan mermiyi ilerlerken videoda slow motion olarak görebilmek. Kamera sabit bir yerde, önünden mermi geçiyor ve göremiyoruz çıplak göz ile. Ancak kullanılacak kamera ve program sayesinde bu mermi kameranın önünden geçerken onu net ve iyi bir şekilde yavaşlatıp görebilelim.
3 yıl
y
.
4 yıl
Toyota Türkiye Pazarlama A.Ş den gelen zarf
Arkadaşlar Merhaba

3-4 gün önce posta yolu ile tarafıma yazı geldi. Zaten detaylı olarak herşey belli yazıda. Hatta altını kırmızı çizdiğim yer can alıcı nokta.

Benim anlamadığım konu, bu durumun ciddiyetinin neden şimdiye kadar günyüzüne çıkmadığı ve şu saatten sonra arabanın trafikten men edileceği...
5 yıl
Bayram Trafiği
Önümüz bayram, uzun yola gidecek olan arkadaşlar, aracımızla uzun yola çıkmadan önce ne tür bakımlar yaptırmalı ve nelere dikkat etmeliyiz. Özellikle şuna şuna mutlaka baktır dediğiniz önemli bir parça varmıdır.
5 yıl
Dizel Araçlar Hk
Dizel araçlar ile ilgili bir sorum olacak.

1.6 sedan, dizel bir araç için yokuş yollarda boşa almak ile 5. viteste hiç gaza basmadan salmak, aynı tasarufu mu sağlar? Boşta gitmek dizel araçlara zarar verir mi ?
5 yıl
(Elektrik bilgisi hk) ikisi arasındaki fark nedir
40 KVA ile 40 KW arasındaki fark nedir.
5 yıl
Bu site güvenilir mi?
Çalıştığımdan dolayı hertürlü ödeme işlemlerimi internet üzerinden kredi katı ile yapmam gerekiyor vakit bulamıyorum, şöyle bir site buldum tüm faturalarımın karşılığı var burada bu site güvenilir mi var mı düzenli olarak kullanan ?
https://www.faturasorgulamax.com/
5 yıl
Kapadokya, Avanos, Ürgüp
Bölgeye yakın biryerde yaşıyorum h.sonları gidip fotoğraflar çekip bölge hakkında detaylı bir araştırma yapacağım yer yer not tutarak yer yer resim çekerek, ilgilenen arkadaşlar varsa çevrede pm'den bana ulaşın birlikte yapalım keşiflerimizi gezilerimizi,

Avanos,Ürgüp,Kapadokya
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle