Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
29 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Online alışveriş 2016
Merhaba arkadaşlar ben giyim alışverişlerimde bu siteyi uzun zamandır kullanıyorum. Fiyatları uygun ve kalite olarak da iyi durumda.

Sizin de tavsiye edebileceğiniz siteler varsa buradan paylaşabilirsiniz.
6 yıl
Cevap: Sivilcelerden bıktım artık
quote:

Yüzüm çok sivilceli. Yok mu bunun bir çözümü?

Temizliğime dikkat ederim. Her sabah duş alırım. Ama bir türlü geçmiyor. Çok canım sıkılıyor bu duruma.


Merhaba, ben de sivilce problemi ile yıllarca uğraşan ve uzun yıllar derdime çareyi doktorlarda arayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Allah daha büyük dert vermesin ama bu sivilce illeti insanın psikolojisini bozmakla birlikte sosyallikten uzaklaşıp içine kapanan biri haline bile getiriyor insanı.
Şuan 32 yaşında biri olarak 17 yaşımdan beri bu sivilcelerle mücadele ediyorum. Gitmediğim doktor denemediğim ilaç kalmadı. Hatta sivilcede son çare olarak doktorların tavsiye ettiği heyet raporu ile verilen ROACCUTANE hapını kullandım 3 ay sonra karaciğer enzimlerini çökerttiği için bırakmak zorunda kaldım.

Alternatif tıbbın da gelişmeye başlamasıyla en son çareyi netten bir ilaç buldum. Öyle etkili bir kremmiş ki sivilcenin 1-2 saat içinde kuruduğunu gözlemleyebiliyorsun. Artık sivilcelerden korkmuyorum çok şükür. Çıksa da ne beni rahatsız edecek ne de kimse fark edecek. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.


SİVİLCE KREMİ WEB SAYFASI
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.