Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
08 Ağustos 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
361877 Gün Cezalı
356921 gün 17 s. 26 dk.
Gönderiler Hakkında
14 yıl
telefon mesajlarını pc ye aktarmak?
Arkadaşlar nokia 6233 ve 6131 marka telefonlarım var özellikle 6131'i yenilemeyi düşünüyorum.Ama içleri full mesaj dolu kıyıpta yenileyemiyorum.Mesajlarımı pc ye ordan da yeni cep telefonuma (büyük ihtimal n73 olur) aktarmak için nasıl bir yol izlemeliyim.
14 yıl
ttnet wifi sorusu lütfen yardım
Arkadaşlar kablosuz ağlardan ttnet wifi seçiyorum.Explorer ttnet sayfasına yönlendiriyor.Ttnet adsl de kullandığım kullanıcı adı ve şifremi giriyorum ama hatalı uyarısı geliyor.Hiçbiryerde giremedim.İşletmelerin kendi kablosuz ağlarında ve evde rahatça giriyorum ama ttnet wifi noktalarında olmuyor yardım edermisiniz?
14 yıl
adsl tarife sorusu
Arkadaşlar bu ptesi kotalı adslmi 8mb sınırsıza çevirmek içın başvuracağım.Şu ana kadar yaklaşık 10gb kullandım.Çevirttikten sonra bu ay sonu normal 49tl sınırsız faturası mı gelir yoksa sınırsıza geçmeden önce ki kotalı tarife üzerinden kullandığım tarife ve geçtiğim miktar üzerinden bi değerlendirme yaparlar mı?telekom bu herşeyi beklerim açıkçası tırstım.Bir de kotalı internette istediğin kadar kullan maksimum 69 geliyor diyorlar bunu soracaktım.
14 yıl
220 tl ye kadar dahili pili olan makina önerisi
Evet başlık gayet açıklayıcı minumum 8 mp ve 640*480 video çözünürlüğü yeterlidir.
14 yıl
Bugün hediye foto mak. alacağım lütfen yardım seçeneklerim içerde
Arkadaşlar öncelikle olympus x-42 modelini düşünüyorum bimekste mevcut 12mp 5x optic zoom 2.7" ekrana sahip sanırım çok yeni bi ürün nette tektük yoruma rastladım onlarda olumsuz.Diğer seçeneğim kodak m1063 10 mp 2.7 inch kodak en güvendiğim markalardan bu yüzden bi adım önde benim için.Bir diğer seçenek yine 10 mp lik casio z-33 ve 8mp lik canon ixus 80is.Kullanıcıların yorumları benim için çok önemli kendime alsam sorun değil ama hediye olacağı için en iyisini seçmeye gayret ediyorum.
14 yıl
ptt kargoyla ilgili sorum var (acil arkadaşlar)
Ptt kargoyla ankaraya 125 tllik bi foto makinası yollamak istiyorum.Ptt kargonun bi hizmeti varmış diye duydum.Ürünü karşı tarafa ulaştırıyolarmış ve ürünü teslim ederken kargo görevlisi ürünün parasını alıyormuş ve yine göndericiye ulaştırıyormuş.Ptt kargonun gerçekten böyle bi hizmeti var mı? acaba ne kadarlık bi kesinti yaparlar parayı bana ulaştırırken?
14 yıl
kadıköyün en ucuz oteli
arkadaşlar bir gecelik kadıköyde kalmam gerekecek.Bilenler bana kadıköyün en ucuz oteli tarif edebilirmi?Ahır gibi olsun hiç önemli değil yeterki ucuz 20-25ytl olsun yoksa sokakta kalacağım teşekkürler.
14 yıl
lg ke770 yardım acil
arkadaslar bu telefon cekılen fotografları ve yuklenen fotoları zoom yapıyormu bir de msj hafızası ne kadar almak uzereyım
14 yıl
msn 9 hatası
arkadaslar msn 8.1 mükemmel çalışmasına rağmen yeni sürüm kurulmazsa bağlanamıyacağım uyarsısıyla 9.0 kurmak zorunda kaldım.2 bilgisayarımda da yüklü ve aynı hatayı veriyor biri msj yazdığı anda msn hata veriyor kapanıyor ve hiç kullanamıyorum çoklu msn yüklü değil ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olabilirmisiniz.
14 yıl
kablosuz modem hediyeli adsl?
arkadaşım 4gb kotalı adsl e abone olmak istiyor ablasıyla kullanacaklar.Kablosuz modeme ihtiyaç var ama modeme ve kurulumada ücret ödemek istemiyorlar.2 yıl kullanım şartı olmadan modem veren ttnet,birisi adsl,smile,kablonet vs... tarife varmı acaba?birde modemi dışardan alsalar ttnetin yinede ücretsiz modem kurulum hizmeti var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle