Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
19 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
17 maçlık mağlubiyet serisi
Arkadaşlar oyun kazanamıyorum.Dereceli oyunda 17 maçtır kaybediyorum silver 3 ten bronza düştüm.Bi yardım edin.
6 yıl
Kalbin aniden çarpma hissi
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle sağlıkçı olduğumu belirteyim.Bi kaç yıldır değişik bir sağlık problemim var.Özellikle alkol aldığım günün sabahında kalbimde ani çarpma hissediyorum.Bu çarpma sanki kalbimin duvara vurduğu hissi uyandırıyor.Aniden bi kere atıyo sadece ama güm diye sonra 5 dk sonra yine aynı aniden güm diye sanki bi yere çarpıyo boş şekilde atar gibi.Boşa atmış gibi aniden güm diye bi his tam tarif edemiyorum tabiki sorun da bu.Bi kaç kardiyolog arkadaş ile görüştüm.Psikolojik veya mide ile alakalı olabileceği yönünde fikir beyan ettiler.Bende bu şekilde kabullendim ama beni gerçekten rahatsız etmeye başladı son günlerde.

Ekg falan çektirdim sıkıntı yok.Koroner Anjiyografi'yle uğraşayım mı kararsızımda belki başına gelen bi arkadaş olmuştur diye buraya yazıyorum.Yoksa yarın izin alıp baktırıcam artık son çare.


not.Aritmi ve hipertansiyon gibi sorunlarım yok yaşım 25.Sorun kalp çarpıntısı değil kalbin aniden tek seferde güm diye duvara çarpma hissi.Tek seferlik olan bişey.Güm güm güm güm değilde sadece çok şiddetli güm diye atıyo tek seferde.
6 yıl
2016/1 Memur Atamaları
Devlet Personel Başkanlığı 2014 KPSS ile 2016'da bir yerleştirme daha alınacağını açıklandı.Haziran ayında bu gerçekleştirilecekmiş.Sizce ne kadar kontenjan açıklanır?Yeni bütçeyle çok memur alınacağı söyleniyor.Ancak bu önümüzde ki atamalar için mi?2015'in son ataması gibi yine çok az mı atama olur?

Bi kaç haber sitesinde 30 bin yazıyor ne kadar doğruysa.
6 yıl
Alkol kalori değerleri
Bir şişe kırmızı şarabın kalori değeri nedir arkadaşlar bilen var mı?Bir sitede 100 gr 74 kcal olduğu yazılmış.Ancak 75 cl bir şarabın kalorisini bulamadım.
6 yıl
Enpara başvuru
Süreç halledildi adamlar king konu silinebilir
6 yıl
Askerlik tecil işlemi yapma
Öncelikle merhabalar.

Okul bitti bu sene.Yıl sonuna kadar tecil ettir dedi bazı arkadaşlar bende yarın askerlik şubesine gideceğim.Fakat şu gerekli belgeler konusunda sorunum var.İnternetten biraz araştırma yaptım.Gerekli belgeler arasında diploma yazıyor.Fakat benim elimde diplomam yok.Geçici mezuniyet belgem ve bunun fotokopileri var.Üzerlerinde aslı gibidir damgası da mevcut.Şimdi ben bu geçici mezuniyet belgesi ile gitsem tecil işlemimi yapabilir miyim?Yapan arkadaş var mı?

teşekkürler...

özet:tecil işleminde diploma yerine geçici mezuniyet belgesi oluyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle