MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
18 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
FOCUS TO-DO İLE BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Arkadaşlar Focus to-do diye bir uygulama kullanıyorum bayağıdır.Kronometre ile çalışma saatinizi ölçüp yarışıyorsunuz isterseniz gelin rekabet olur bu korona zamanında.Grup kurdum grup kodu: QY6YP

3 ay
MİNECRAFT SERVER SATIN ALMA

Arkadaşlarım yeni güncelleme çıkınca server satın alıp survival oynamak istiyorum.3-4 kişi falan oynayacaz. Mcversions dan server indirip pc de kurduğumuzda serveri açan kişinin hep açık olması gerekiyor onun dışında da Aternos gibi ücretsiz server sitelerinden kurunca da kasıyor.


Bu yüzden parasıyla server satın almak istiyorum.Şöyle 7/24 açık kalacak.

Kiralamakta istemiyorum.Direkt satın almak istiyorum.


Bunu nereden satın alabilirim bilgisi olan var mıdır?

4 ay
Youtube En Çok Like Alan Yorumumu Bulma

Youtube'da bildiğiniz üzere yorum geçmişimize bakıp eski yorumlarımızı liste halinde görebiliyoruz.Ama otomatik olarak gösterdiği şekil sadece en yeni attığımız yorumdan en eski attığıma doğru sıralıyor.


Bunu en çok like alandan en aza doğru sıralamayı bilen var mı? Hani şu normal herhangi bir videon un altında öne çıkan yorumu seçince en çok like alan başta çıkıyor ya öyle yapmayı bilen var mı?

4 ay
Açık Öğretim'e 12.sınıf 2.dönemde Geçememek

Okul'un bana şuana kadar bir şey kattığını sanmıyorum 12.sınıf 2.dönemde açık öğretime geçmek istiyorum ama dün aöl sitesinde duyuru yayınlandı.

''2. 2020 - 2021 Eğitim - Öğretim Yılı 1. Dönemde örgün eğitim kurumlarında aktif olan öğrencilerin ilk (yeni) kayıtları alınmayacaktır.''

Şimdi galiba geçemiyorum ne yapmam lazım bu okul hocalarının yarısından bir şey anlamıyorum.Anladıklarımında youtube'da daha iyileri var.Okula gitmek yerine evden çalışmak istiyorum ne yapabilirim.Bu corona'dan korkuyorum falan desem izin verirler mi?
(kendim ile ilgili bilgi veriyim: 9.-10. sınıfı devlet okulunda okudum. 11.sınıfı ve 12.sınıfın 1.dönemini özel okulda okudum.Şu anda müthiş ötesi sistemimimiz ayesinde aöl'e geçemiyorum)

2 yıl
Jak Girişi nasıl ayarlanır (realtek hd audio yöneticisi)
benim kulaklık girişi bozuldupu için (siyah olan olduğunu varsayıyorum) mavi jak girişine(hoparlör) realtek hd audio yöneticisinden tıklayıp kulaklığı seçiyorum.Ama bunu bilgisayarı her açışımda yapmak zorunda kalıyorum.Mavi Girişi direk kulaklığı taktığımda kulaklığa nasıl geçirebilirim.Her defasında realtek hd audio yoneticisini açmadan.
2 yıl
Dragon Ball (spoiler yasak)
geçenlerde one piece i bitirdim şimdi dragon ball a başlamak istiyorum bazı sorularım var
1-)insanlar ölebiliyormu çünkü one piece de
neredeyse ölmüyor

2-)seriyi hangi sırayla izlemeliyim gördüğüm kadarıyla bir sürü farklı dragon ball serisi var Z Gt falan


Lütfen spoiler vermeden cevaplayın

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.