Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
06 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
799 (Bu ay: 59)
Gönderiler Hakkında
5 gün
20'lik diş çürümüş diye çekilmesi mi gerekir?(Doktor önerisi)

Bugün hafif bir diş ağrımdan dolayı gittiğim dişçi, 20'lik dişimde çürük olduğunu ve kanal tedavisinin gereksiz olduğunu, çeksek çok daha iyi olacağını söyledi.. boş yere çürütüyor yanındaki dişi filan dedi ama sonuçta diş diştir. Çıktım direkt oradan.


Ne yapmamı önerirsiniz?

geçen ay
Turkcell internet paketi önceliklendirme sorunu
Merhaba arkadaşlar. 2 gün evvel hattıma paycell’den 1 hafta geçerli 5 gb yüklendi. Dün ise 1 günlük goller cepte üzerinden 200 mb yüklendi. Benim bildiğim internet önceliklendirme hangi paket daha erken bitiyorsa onda olmalı. Benim kotam 1 hafta sonra bitecek olan paketimden gidiyor. Müşteri hizmetlerini aradım, bir bir izah ettim ancak önceliklendirme böyle demekten başka çözüm sunamıyorlar. Sinir ettiler.

Benim gözüm 200 mb internetinde değil, zaten 2 saatte bitireceğim bir kota. Ancak önceliklendirme ayağına resmen milleti keriz yerine koyuyorlar. DO üzerinden şikayetimi edeceğim. Ekran görüntüsü de burada;

Turkcell internet paketi önceliklendirme sorunu
3 ay
Aidatsız ve en bol puanlı kredi kartı önerileriniz?
Kahve alışverişi olsun, market, akaryakıt vs en çok puan toplayacağım, taksit seçeneği bol, pos cihazı beğenmeyen, hepsinde sorunsuz çalışan hangi kredi kartı önerirsiniz?
3 ay
Yeni başlayan kreatin ve protein tozu kullanmalı mı? Kreatin saç döker mi?

Beyler spora başlayalı yeni 1 ay olacak ama daha yeni protein tozu ve kreatin aldım. Sizce erken mi davranmışım? Bir de kreatin saç dökmeye sebep olur diyorlar DHT hormonunun yükselmesine sebep olduğu için. Eğer etkiliyorsa kullanmayacağım.  


Bugün ya iade edeceğim yada kullanacağım. Acil cevabınızı bekliyorum.

4 ay
Python’da yaşadığım komut sorunu(çözüldü)
Edit:halloldu
4 ay
Format için bios'tayken boot ekranında flash disk seçeneği yok(çözüldü)

Format atacağım ve flash diski de hazırladım. Ancak bios ekranında ilk boot edilecek platform olarak flash diski göremiyorum.


Sorun nerede acaba?


edit: çözüldü. Fast bios seçeneğini disable yapın görünüyor.

4 ay
Windows'a flash ile format atmak için .iso mu yüklenmeli?

Selamlar.


Flash ile format atmak için windows'un sitesinden .iso formatı mı indirmek gerekiyor?

4 ay
Adobe Premiere CC Pro yükleyemiyorum(windows8’den ötürü)
Adobe premier indirmek istediğimde üst versiyon windows istiyor ancak hem uğraşacak vaktim hem de uygulamaları kaybetme riskine giremem.

Yüklemem için ne gibi bir öneride bulunursunuz?

Saygılar.
5 ay
Turkcell evimde senelerdir istikrarsız çalışıyor.

Ankara’nın göbeğinde, cadde üzerinde olan evimde odalarda turkcell 1 veya 2 diş çekiyor ve hızlar içler acısı. Apartmanın içine girer girmez sihirli değnek değmiş gibi telefonda sesim gitmiyor karşı tarafa.

3 kere şikayetvar’a yazdım, sözde kontrole geliyorlar ardından sorun yok deyip gidiyorlar. 2 kere müşteri hizmetlerine söyledim yine klasik prosedür ve yine sonuç sıfır. Dışarı çıkıp cadde üzerinde çekim 4/3 ve hızlar içler acısı, halen sorun yok diyorlar.

Bana bu sorunun çözümü için yol gösterecek arkadaş arıyorum. Uygun fiyata turkcell kullandığımdan idare ediyorum ancak taahhüt biter bitmez hattımı değiştirmek durumunda kalacağım.
5 ay
Milletvekili SMS’leri bıktırdı. Acil yardım!
Gece uyurken 2 kere aynı mesaj atıldı ve senelerdir bu kişi adına sms geliyor bana. Artık savunmadığım bu partinin ve tanımadığım bu milletvekilinin mesajlarını görnek istemiyorum! Sms iptali vs de yok mesajlarında. Nasıl iptal edebilirim?


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle