Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
16 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
233 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
4 gün
kasa için 2. ssd yardım

ssd işinde yeniyim halihazırda eski nesil anakartda 120 gblık sata kablo bağlantılı ssd takılı ama boyut yetmiyor. bu girişten 2 tane daha var, diğer windows yüklü ssdye ellemeden 240 lık bir ilave sata ssd taksam kurma tanıtma falan uğraşmadan d disk olarak direk kullanılır mı ? birde 2.ssdnin hızı win yüklü ssden hızlı olsa sorun yaratır mı ? uyumsuzluk yavaşlama vs gibi.

2 hafta
bluetooth gamepad joystcik yardım

telefonada bağlayabileceğim ucuz yollu bir oyun kolu var mı? pc ve telefonda kullanılabilen bluetooth vs bağlantısı yanında kablosuda olabilir. çok pahalı bir ürün söylemeyin lütfen zaten kablolu xbox360 gamepad var.

3 hafta
bluetoothlu joystcik gamepad önerisi

telefonada bağlayabileceğim ucuz yollu bir oyun kolu önerisi var mı? pc ve telefonda kullanılabilen bluetooth vs bağlantısı yanında kablosuda olabilir. pahalı bir ürün yazmayın lütfen zaten kablolu xbox360 gamepad var.

geçen ay
rpcs3 yardım

programda ekran kartım gözükmüyor ne yapabilirim ?

geçen ay
7750 fanı r7 250 ye uyumlumudur ?

elimde çipi yanık 1 gb asus 7750 ve fanı sıkıntılı asus 1 gb r7 250 var, 7750 nin fanı r7 250 ye takılır mı uyumlu mudur ? baktım fanlar çok pahalı uyumlu olursa değiştirebilirim bilgisayarcıda.

10 ay
cpu error ! f1 resume hatası

işlemci ve ekran kartını temizlettirip macunlattırdıktan sonra açılışta böyle bir uyarı yada hata neyse karşılaşmaya başladım. f1leyip açıyorum sonrasında işlemci sıcaklığı vs boşta ve yük altında normal, pc kullanırken tuhaf bir ses yada başka bir şeyde yok kullanım normal. bu hatanın sebebi nedir ?

12 ay
ssd hız değerlerim iyi mi ?

10 aydır lexar marka sata2 ssd kullanıyorum değerler normal mi ?


ssd hız değerlerim iyi mi ?
12 ay
ekran kartındaki sıcaklık sorunu yardım

5.5 yıl önce sıfır olarak aldığım r7 250 ekran kartını kullanmaktayım, boşta sıcaklık değeri normal 30-35 ama oyuna girdikten 1 saat sonra sıcaklık değeri 75-85 arası geziyor anlık 87 yi falan görüyor. ne yapabilirim oyundan atma pc kapanması falan yaşamıyorum ama bu şekilde kullansam kart bozulur mu ? kartı ilk aldığım zamanlar yük altında sıcaklık değeri 60-65 civarındaydı. sök fanı falan temizle demeyin kart elimde kalır nefret ederim teknik işlerden.

12 ay
bu anakart ve işlemci ile ekran kartı olmadan görüntü alınır mı ?

e 7400 işlemcili ve asus p5kpl-am sistemim var. ekran kartını servise vermek için çıkarsam internete vs girebilmek için görüntü alabilirmiyim ? bazı işlemciler ve anakartlar bunu destekliyor diye duydum.

geçen yıl
ssd hızım normal mi ?

sata 2 hızı ile kullanıyorum bu okuma yazma değeri normal mi ? ssd: lexar 120 gb


ssd hızım normal mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle