Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
16 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
smmm yeterlilik
Arkadaşlar merhaba,
açılmış smmm yeterlilik konusu bulamadım güncel olarak, burada bilgi paylaşıp tartışsak;

2018 10-11 mart smmm yeterlilik sınavlarına girdim. ancak ne zaman açıklanacağına dair bir bilgim yok, bu konuda yeni açılmış bir konu ve yeni bir yorum da bulamadım, acaba bilgisi olan var mı?

gidiş yollarında ufak sapmalardan dolayı maliyet muhasebesi dersinde sonuçlarım yanlış çıkmış gidiş yoluna puan verirler mi?

vergi geçen yıl ki sorulara göre biraz zorlaşmış gibi? daha önceki seneler çok daha zordu tabi, bu konuda ne düşünüyorsunuz?
4 yıl
zizigo.com ve sipariş iptali
arkadaşlar zizigo.com markafoni kuruluşu dedim. sipariş verdim. ürünler gelecek diye bekliyorum 3 adet ayakkabı almıştım, siparişi iptal ettiler şimdi geri ödemeyi almaya çalışıyorum. bu siteye dikkat edin sipariş verirken...
5 yıl
FAR CRY 4
arkadaşlar merhaba, far cry 4 oynuyorum 2 gündür. iş çıkışı akşamları oynadığım için çok fazla ilerleyemedim. oyun ingilizce. bilenler vardı bazı ilerlemeli oyunlarda örneğin "TAB" tuşuna bastığınızda yapacağınız görevi tek tek söyler size. bu oyunda öyle bir şey var mı? görevi en başında anlatıyor ama birebir çevirmeye dil yetmiyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.