Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Yüzbaşı
03 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
370 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
2 hafta
Eliptik bisiklet tavsiyesi - Yardım lütfen

Zibilyon tane markanın zibilyon tane modeli var. Hangisini alsam karar veremiyorum. Domyos El-100 çok giriş seviyesi, 3 KG volan ağırlığa sahip. El-120'yi deneyemedim, Decathlon'da prize takmamışlardı, kademeler arası geçiş yapamadım. Son kademesi ne kadar zorluyor göremedim. Bütçe 3K diyelim ama 3 5 koyup şunu alırsan çok daha iyi olur derseniz artabilir. Amacım fit vücut ve dirençli kaslara sahip olmak. Yeri geliyor uzun süreler ayakta kalıyorum ve buna direnç göstermek istiyorum. İlerleyen zamanlarda aynı aletle kasta yapmak isterim ki böyle bir fonksiyonu varmış eliptiklerin. Son kademesi mümkün olduğunca beni zorlasa çok iyi olur. EL-520 var bir de ama biraz tuzlu fiyatı. Marka model tavsiyeniz var mı? Ses çıkarabilir ama bu ses aletin sahip olduğu bir bozukluk herhangi bir defosundan ötürü olmasın, yani normal çalışma prensibi sesli olabilir. Ayrıca manyetik mi yoksa kayışlı mı almalıyım?

S
geçen ay
Viewsonic panel arızası ve teknik servisin cevabı

VX2758-2KP-MHD monitörümü bu sorundan dolayı teknik servise (KVK) gönderdim. Bugün yapılan işlem açıklaması şu şekilde oldu;"Cihazınız tüm testlerden geçmiştir. Aynı model cihazlarla karşılaştırılmış olup standartlar dahilinde olduğu görülmüştür."Sorun ilk aldığım günden beri devam ediyor. Her zaman değil ama bazen oyun oynarken bu sorunu yaşıyorum. Ne yapmam lazım önerisi olan var mı?

S
7 ay
BIOS'a girerken monitörde "sinyal yok" hatası

Yeni anakartı taktıktan sonra aldığım hata. TV'ye bağlayıp çözmüştüm, BIOS'u son sürüme güncelledim. Yeni format attım, her şey güncel. Dün akşam da normal monitörümde BIOS'a defalarca girdim çıktım, OC denemeleri yaptım. Hem Del tuşu ile hem de shit + yeniden başlat kombinasyonuyla defalarca girdim çıktım ama bugün her iki yolu denediğimde de PC çalışmaya devam ediyor ancak monitörde "sinyal yok" hatası alıyorum. Sonra o da kaybolup siyah ekran kalıyor sadece. Mecbur kapat aç yapıyorum. Çözümü nedir bunun? Yabancı forumlarda da genel geçer bir çözüm bulunamamış gördüğüm kadarıyla.

S
9 ay
A Haber ABD seçimleri - Rezillik

A Haber'i açın, arka plan full ABD bayrağı ve ABD seçimi memleket meselesi haline gelmiş durumda. İçle acısı.

S
12 ay
Ekrana görüntü gelmiyor
Arkadaşlar dün sabah ekran kartını çıkardım ve akşam taktım. Birinci videodaki sorun ortaya çıktı. Daha sonra bios pilini çıkar tak yapınca ise bu sefer ekrana görüntü gelmedi ve dram ve cpu ledleri yanıp sönmeye başladı. (Video alttaki dram üstteki cpu ledi) Ayrıca Ram'lerin takılı olduğu slotlardaki led'ler de sürekli yanıyor. Ram'leri slotlarını değiştirdim sonuç yine aynı. Sıkıntısız çalışan sistem ekran kartı çıkar tak yapınca böyle oldu. Yardıma ihtiyacım var.

https://www.youtube.com/watch?v=D14qfxm5Q5g&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=tOzXOyvFY3Q&feature=youtu.be
S
geçen yıl
NB F80 Monitör tutucu
Arkadaşlar 1 ay önce n11'den 329.50 TL'ye aldım. İçime kurt düştü, sizce bu ürün sahte mi?

S
15 yıl
vista windows sorun acil
selamlar. biraz önce vista 4.0 görüntü tema paketini indirip yükledim. fakat yükleme bitip restart attıktan sonra masaüstüne bir türlü geçiş yapamıyorum. bilgisayar açılıyor ama sadece açıldıgıyla kalıyor. masaüstü fln hiç bir şey yok. nasıl düzeltebilirim? şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.