Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Yüzbaşı
05 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
163 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
K
4 yıl
6s Plus gold renk atma sorunu
Eminim daha önce konuyla ilgili başlık açılmıştır, telefon 14 aylık ama 2-3 yıl kadar kullanılmış görüntüsü var arka tarafta, gold renkli iPhone 6 olan arkadaşımda da aynı sorun var, kılıfsız kullandığım da oldu ama genelde kılıfla kullandım, telefonu alır almaz kılıf taktım, 2 ay sonunda kasada hafif noktalanmalar belirdi önemsemedim, gittikçe arttı apple mağazasına danıştım kozmetik sorun bunun için değişim yapılmaz dediler ben de söyledim aldıktan 2 ay sonra kılıftan çıkmadığı halde atıyor boyası gittikçe de artıyor. Kılıfla cihaz arasına giren tozların da aşındırdığını duydum, Az önce kılıftan çıkardığımda iyice arttığını gördüm çekebildiğim en belirgin fotoğrafı attım, sorum şu daha önce apple servise hiç telefon vermedim, teknik servise göndersem kasa değişimi olur mu, olursa ücreti ne civarda, bir de cihaz güncel değil, son sürüm upgrade yapıp mı gönderiyorlar, bunlar benim için önemli husus, eğer teknik servis bu imkanlarda olmazsa şahsi fikrim garantisi bitene kadar bu şekilde kalıp bitince de kasa değişimi yaptırmak.
K
5 yıl
bu zamanda xbox 360 alınır mı?
merhabalar. daha önce hiç xbox ve ps serisi sahibi olmadım. fiyat performans olarak xbox 360 kafama yattı. oyunları da zengin zaten çok fazla oynayacak vaktim yok. makul bir fiyata ps3 de olabilir diye düşünüyorum. karar veremedim maddi imkanlar olsa tabi ki ps4 alırım ama xbox 360 bence hala güncel bir cihaz. her ikisini de kullanmış arkadaşlar fikirlerini söylerlerse daha iyi olur.
K
6 yıl
AppStore uygulama indirilemiyor hatası
Merhabalar, telefona uygulama indirirken sorum yaşıyorum, bağlantıdan mı neden çözemedim. Başka WiFi ağlara da bağlandım bir türlü bir kaç uygulamayı indiremedim.hata veren Küçük boyutluları mobil ağdan indiriyorum. Diğerlerine de izin vermiyor .Sürekli bir işkence oluyor. Bağlantı kötü olsa diğer uygulamalar Nasıl iniyor onu da anlamıyorum Telefona doğru düzgün oyun bile yükleyemiyorum, pc ye takıp iTunes ten de indiremiyorum. Önceki telefonlarda olmuyordu, fakat bunda biraz can sıkıcı boyutta. Benim anlamadığım bağlantıdan sorun olsa 4gb yedeği dakikalar içinde indirdim. Yardımcı olursanız sevinirim.
K
6 yıl
One m8 verizon 4G sorunu
Merhabalar bir arkadaşımda verizon m8 var 4g görmüyor bir kaç yöntem denedik yine olmadı Custom rom ya da band genişliği ile bir sorun mu var bağlanan Arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.