Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
02 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 ay
SEVMEDEN YAPILACAK MESLEK

Hangi bölümü sorarsam sorayım hep sevmeden yapılmaz, okunmaz yanıtı alıyorum. Hangi bölüme yatkın olduğunu bilmeyen, ne sevdiğini daha bulamamış birisi nasıl tercih yapabilir ? Ayrıca yatkın olduğu, sevebileceği alanı nasıl bulabilir ?

5 ay
KONU ELEME

Sınava çok az zaman kalmasına rağmen bitirmem gereken çok fazla konu var hepsini bitirsem hiç pratik yapmadan gireceğim bundan dolayı bazı konuları bitirip denemelere başlamak istiyorum. Kalan konuları vakit olursa deneme çözerken çalışırım biraz biraz. Yazdığım konulardan hangilerini bitirip denemelere başlayayım sizce ?


MATEMATİK:

1-Türev

2-İntegral

3-Çemberin Analitiği


FİZİK:

1-Atışlar

2-İtme Momentum

3-Elektriğin tamamı(TYT-AYT)

4-Optik

5-Atom Fiziği

6-Modern Fizik


KİMYA:

1-Denge

2-Asit Baz Tuz(TYT AYT)

3-Organik

4-Enerji Kaynakları

5-Kimya Her Yerde

6-Doğa ve Kimya


BİYOLOJİ:

1-Endokrin

2-Bağışıklık

3-Üreme

4-Enerji Dönüşümleri

5-Bitki

6-Komunite-Populasyon(TYT AYT)

7-Canlılar ve Çevre

8-Canlıların Sınıflandırılması

5 ay
GÜNDEMDEN UZAK KALABİLMEK

Ülkede her gün farklı şeyler oluyor ve istemesem de kafama takılıyor verimli çalışamıyorum. Gündemden uzak kalayım en azından sınav bitene kadar diyorum ama onu da başaramıyorum bir bildiğiniz varsa yardımcı olur musunuz? Ülkenin durumunu, geleceğini düşünmekten yoruluyorum saçlarım beyazlayacak. Bir şekilde uzak kalmam lazım gündemden.

5 ay
Son Süreçte Günlük

Bu sene yaptığım bazı hatalar yüzünden iyi durumda değilim. Kalan süreye göre fazla konum var mezuna kalma ihtimalim var ama ne olacağını bilemeyiz o yüzden son güne kadar çalışacağım sınavdan sonra mezunluğu düşünürüm. Elimden geleni yapacağım buraya da yazmayı düşünüyorum umarım istikrar katar.


KALAN KONULAR(Konular arasında çalıştığına değmez bunu çalışma diyeceğiniz konu varsa yazarsanız sevinirim)MAT: TÜREV, İNTERAL, ÇEMBER ANALİTİĞİ


FİZİK:İTME MOMENTUM, ATIŞLAR, ELEKTRİK KISMININ TAMAMI(TYT AYT), OPTİK, DALGALAR(TYT AYT), ATOM FİZİĞİ, MODERN FİZİK


KİMYA:DENGE, ASİT BAZ TUZ(TYT AYT), ORGANİK, ENERJİ KAYNAKLARI, KİMYA HER YERDE, DOĞA VE KİMYA


BİYOLOJİ:ENDOKRİN, BAĞIŞIKLIK, ÜREME, ENERJİ DÖNÜŞÜMLERİ, BİTKİ, KOMUNİTE-POPULASYON(TYT AYT), CANLILAR VE ÇEVRE, SINIFLANDIRMA


Aylardır deneme çözmüyorum en son MSÜ den 2 ay önce falan çözmüşümdür MSÜ 80 net gelmişti. Konular bitince(umarım) başlayacağım.

6 ay
KİMYASAL TEPKİMELERDE DENGE YARDIM

Konuyu Görkem Şahinden dinledim videoları izlerken anladığımı düşünüyordum ancak soru çözme kısmına geçince çoğu soruda sıkıntı yaşadım, çözemedim. Tavsiye verebilir misiniz ?

9 ay
FİZİK KAYNAK ÖNERİSİ LÜTFEN

Elimde Paraf TYT FİZİK var AYT için ise kaynak yok. Videoları Benim Hocam(Fiziklebarış) dan izliyorum eksik kalan yerlerde VİP fizikden de izleyebilirim. TYT için elimdeki paraf iyi midir ve AYT için hangi kaynağı almalıyım ? Aklımda Palme veya 345 var.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.