Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
30 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Laptop, 42lb580n, Logitec Z5500 ses sorunu (çözüldü)
Merhabalar. Pc'yi hdmi ile tv'ye bağladım, ses sistemini de tv'nin optik çıkışına bağladım, TV'nin Pc'den aldığı sesi optik çıkıştan ses sistemine vermesi lazım fakat verdiremedim. Tv'nin ayarlarından optik çıkışı seçtiğim zaman ses alamıyorum, hoparlörden tv kendisi ses veriyor fakat. Yardımcı olabilir misiniz?
11 yıl
WD LIVE altyazı sorunu!
selamlar.

wd live türkçe altyazı destekliyor mu bilmiyorum fakat benim cihazım desteklemiyor. '' ı '' harfi üstü çizgili '' y '' harfine dönüşmesi başta olmak üzere bütün türkçe karakterler abuk subuk karakterlere dönüşüyor. film izlemesi de işkence haline geliyor. bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler.
11 yıl
Little Big Planet ve sorularım
siteyi kurcalamama rağmen sorularımın basit olması nedeniyle pek bir sonuca ulaşamadım. ben game of the year edition olanını aldım. bu versiyonunun artıları tam olarak nelerdir hiçbir fikrim yok. bir de hikaye modunda açılmamış haritalar var, onları nasıl açarım? bir bölümü daha önce oynadığımı nasıl anlarım? hikaye modu ile ilgili ciddi desteğe ihtiyacım var. teşekkürler :)
13 yıl
Ekran Kartı Sıcaklığı 96+ derece.!
Herkese Selamlar.

6600GT ekran kartım var. Agp.

Kartın Windows'dayken çalışma sıcaklığı 54 derece. Oyuna girdiğim zaman bu sıcaklık yaklaşık 100 dereceye kadar çıkıyor. Elimi kartın üzerine dokunduramıyorum bile. Kasanın kapağı devamlı olarak açık olur. İçinde işlemci fanı dışında bir fan bulundurmuyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
13 yıl
TTNET Yurtdışı bağlantılarında sorun mu var?
Herkese selam..
2 gündür Team Fortress 2 oynamaya çalışıyorum fakat server'ların latency'leri 1000'in altına düşmüyor. Oyuna girdiğim zaman ise ping 160'dan başlayıp 10 sn içerisinde 1000'e yükseliyor. Zehir Zıkkım oldu anlayacağınız. Bu Ttnet'den mi kaynaklanıyor yoksa benden mi ?
13 yıl
Steam Hesabım Kilitlendi.!!!
Herkese merhaba.

Ben bundan yaklaşık 2 hafta önce The Orange Box aldım. Yükledim uzun bir süre oynadım. Daha sonra oyunlar açılmamaya başladı. Çareyi format atmakta buldum. Bu oyunların açılmaması sorunu (hata veriyordu) devam ettikçe ben format atıp yeniden yükledim. Bugün Steam benim hesabımı kilitlediğini söyledi. Ne yapıcam lütfen yardım edin. Bu hesabı nasıl kurtarabilirim. Verdiğim 50 lira boşa mı gitti şimidi
14 yıl
Zen Vision :M Ekran Sorunu
Herkese selamlar.

Zen Vision :M ekranımın üzerindeki çatlak sebebiyle bozuldu ve çalışmıyor haliyle. Garantisine gönderdim 230usd+kdv yapım ücreti istediler. Elinde bozul mp3 çaları olup da ekranı olan varsa benimle itribata geçebilir mi yoksa 60Gb'lığından alıcam tekrar.
14 yıl
LG Monitörde Problem
Ben yaklaşık 2 senedir LG F700B FLATRON monitörü kullanıyorum. Yaklaşık bir aydır monitörde renkler arada mesela normalken birden soluyor ya da mavi ağırlıklı oluyor, yeşil oluyor ya da kırmızılaşıyor... Bu gerçekten rahatsızlıklık verici bir durum. Lüten bu konuda yardım edebilir misiniz?
15 yıl
HardDisk problemi /çıldıracağım
Ben bundan 1 ay önce Seagate 160 Gb Sata2 hard disk aldım, fakat sata kullanıyorum. Bilgisayarımda mevcut hard diskler Maxtor 40 ide ve Maxtor 80 ide

Ben sistemimi devamlı olarak 40'lığa kurarım. 80'e ise müziklerimi vs koyarım...

40'lığım Master olarak ayarlı.

Ben yeni aldığım harddiskimle birlikte bilgisayara format attım. Sistemimi yine 40'lığa kurmak istiyorum ve kuruyorum. Fakat Windows geldikten sonra kontrol ettiğimde sistemin D: ye yani yeni aldığım harddiske kurulduğunu, sistemi kurmak istediğim harddiskin ise ön yükleme olarak ayarlandığını gördüm. Nedir bu?
Diğer 80 lik her zaman aynı. Ona hiç dokunmuyorum
Ben istiyorum ki 40'lık sistem olsun diğerini ise etkin olarak ayarlayayım.. Birbirlerinden bağımsız şekilde çalışsınlar ama ne yaptım ne ettiysem başaramadım.. Jumper ayarlarını kontrol ediyorum 80 Slave 40 Master diğeri ise orjinalinde ayarlı. Lütfen,yardımlarınızı bekliyorum...

Bu arada ek bilgi olarak bilgisayarımda mevcut Dvd R-w ve cD r-W var
15 yıl
Bunalım Takılanlar Topici
Benim gibi bunalım takılanlar varsa, neden bunalımız? Bizi bunalıma iten şeyler neler?

Not: Ciddi bir konudur. Geyip yapılmaması rica olunur...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.