Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Onbaşı
04 Ekim 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
bu akvaryumu önerir misiniz?
A
5 yıl
Çiçeğin ismini bilen var mı?
A
6 yıl
200 tl telefon tavsiyesi
öncelikle cümleten selamlar. 200 liraya hesap makinesi alırsın ancak dediğinizi duyar gibiyim ama para bu kadar yapacak bir şey yok.

Telefonun işletim sistemi ile ilgili bir saplantım yok. Oyun oynamak gibi bir isteğim de yok. Ortalama bir kamerası olsun , internete girsin. banka uygulamalarını calıstırsın yeter. Konusurken sesi iyi olsun , ısınıp oramı buramı yakmasın. 2.el telefon almaktan tırsıyorum acıkcası.

Teknosa'nın teshir ürünlerini tavsiye eder misiniz?
2.el atrix icin ne dusunuyorunuz?
Ve en onemlisi bu makul isteklerimi karsılayabilecek 0 telefon var mı?
A
6 yıl
tamirci de yapamadı! Sürekli mavi ekran hatası
arkadaşlar oncelikle pc de w7 kuruluydu sürekli donmalar ve mavi ekran hataları veriyordu, sonrasında kasa calısıyor ama bip sesi gelmiyor dolayısıyla görüntü gelmiyordu format atıp w8 yükledim sıkıntı yine geçmedi mavi ekran hataları devam etti. Dün tamirciye verdim . Biosu güncellemiş, temizlik falan yapmış. Bütün donanımsal testleri yapmıs , ram, ekran kartı ,hdd anakart, güc , kablo baglantıları vs. Hepsi normal calısıyor. Bugun halloldu dıye gıttım aldım geldım baktım yıne aynı. Yani pc acılıyor bu sefer de 5 dk gecmeden mavı ekran hatası gelıyor. Hatalar da hep farklı ha. Sımdı aynı tamırcıye geri mi götürüyüm başka bir yere mi gidiyim. Var mı sorun ıcın bir oneriniz. Yani yazılımda sorun yok donanım da sorum yok ne ya bu sorun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.