Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
29 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
HDDyi yalnızca arkadaşımın bilgisayarı görüyor
Merhaba,

HDD mi bi süre önce biçimlendirip format diski haline getirmiştim. Formatı attıktan sonra hariciyi kendi bilgisayarım ve diğer bilgisayarlar görmemeye başladı. Sadece bir arkadaşımın bilgisayarı gördü ve verileri kurtardık. Cihazı biçimlendirdik fakat durum hala aynı.

Bilgisayara taktığımda bağlantı sesi geliyor aygıtlar kısmında görünüyor. Hatta aygıt düzgün çalışıyor diyor. Fakat bilgisayarımda o disk bir türlü görünmüyor.

Bilgisayarım yönet diyip disk yöneticisinden baktığımda diskin adı yok. Arkadaşın bilgisayarda ad atanabiliyor fakat kendi bilgisayarımda o seçeneğe tıklanmıyor.

Erişilebilirlik ayarlarını kurcalamıştım zamanında sanıyorum sorun ondan kaynaklı. Nasıl eski hale getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar.
8 yıl
İstanbul - Bursa? (BURSALILAR YARDIM)
Yarın Bursa eski garaj ın oralarda düğünümüz var. Ben de İstanbuldan düğüne gideceğim. Şimdi deniz otobüsüyle mi gitmek daha mantıklı yoksa otobüsle mi. Nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?
8 yıl
win 8.1 fabrika ayarlarına dönemiyorum
Merhaba. win 8 pc nin içinde, ürün anahtarı biosa gömülü geldi. Yaklaşk 2 senedir format atmadığım için sistem çok ağırlaştı.Bu arada da 8.1 e güncellenmiş. Şimdi fabrika ayarlarına dönmeye çalıştığımda sistem medyasını yerleştirin hatası alıyorum. Flash disk kullanmadan nasıl fabrika ayarlarına döndürebilirim? Teşekkürler
8 yıl
Nokia C5 2015 fotoğrafları görünmüyor
Merhabalar iyi forumlar.

Nokia C5 cihazımla 2015 tarihinde çektiğim fotoğraflar bilgisayara bağlayınca görünmüyor fakat telefondan bakınca galeride sorunsuz görünüyor. Sebebi ne olabilir acaba fabrika ayarlarına döndürdüm güncellemeleri de yaptım ama sorunu çözemedim.

Yardımcı olursanız sevinirim.
8 yıl
Eski karizmatik kelimeler
Hafiye, muadil, imame, maşrapa kelimeleri hep hoşuma gitmiştir.
Ya da tam senin kalemin demek

Genelde osmanlıca-arapça kökeli bu tarz kelimeler var mı bildiğiniz?
8 yıl
Klasiklere Başlıyorum
Merhaba. Şimdiye kadar klasiklerden Babalar ve Oğullar ve Ölü Canlar'ı okudum.

Genel nasıl bir yol izlenmeli yardımcı olur musunuz?
8 yıl
İstanbul Avrupa yakası tütün
Yarın tütün alıcam. Arkadaş Beşiktaşta mc donalds ın yanındaki pasajdan mavi goldoldborn tavsiye etti. Daha önce ingilterede golden virginia içiyordum. Tütün ve alacak yer tavsiyelerine açığım.
8 yıl
Pal Station fena patlıyo bu gece
8 yıl
HDD mi benimkinden başka bilgisayar görmüyor
Recovery disk oluştururken 500gblık hdd nin güvenlik ayarlarını değiştirdim geri düzeltemiyorum. Şimdi sadece benim bilgisayarım tarafından görülüyor. Diğer bilgisayarlarda ışığı yanıyor bağlantı yapılma sesi çıkıyor, aygıt yöneticisinde sürücüsü yüklü fakat bilgisayarıma girdiğimde c ve d nin olduğu yerde harici yok. Yardım edin lütfen
8 yıl
Recovery Disk oluşturamıyorum Win8
Merhaba samsung bilgisayarımda recovery dosyaları olmadığı için başka bir bilgisayardan recovery disk oluşturum format atmak istiyorum. HDD yi takıp recovery disk oluşturmaya çalıştığımda recovery disk oluşturma setupında harddiskim görünmediği için ileri tuşuna basamıyorum. Daha önce oluşturmuştum fakat recovery yaparken medya yerleştirin dediğinde hard disk okumaya karşı korumalı şeklinde bir hata aldım. Bu yüzden de harddisk in korumasını kaldırmaya çalışırkan ayarlarını kurcaladım. Şimdi tekrardan recovery disk oluşturamıyorum. Yardım edin 3 gündür format atmaya uğraşıyorum. Teknik hatalar mani oluyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle