Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Çavuş
16 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Huawei GT Sport saat Turkcell Mobil uygulama da 999 TL (Jbl Go hediyeli).
Piyasadaki fiyatları 969 -999 arasında. Teknik incelemelerine de bakılırsa baya kullanışlı. Çekle birlikte 900 liraya falan alınabilir ( 140 lira da Jbl Go tahmini daha sıcak olabilir. ) Uzun zaman sonra açtım foruma umarım işine yarayan çıkar.
M
6 yıl
cok acil satılık hesap
KB 10 SEVİYE BARBAR KRAL VE OKCU 22 SER SEVİYEDELER. BOT VB KULLANILMAMISTIR. EMEKLE GELMİŞTİR. ACİL SATILIKTIR PAZARLIK VARDIR YÜKSELTMELER MAX SEVİYEDE NERDEYSE HEPSİ . X TOPLAR VE CEHENNEM KULELERİ FULL SİHİRBAZ KULESİ HAVAN FULL SEVİYEDE HAVA SU AN BASILIYOR. 212 DUVAR 9.SEVİYE 38 TANESİ 10. SEVİYE . İSTANBUL VE ESKİŞEHİRE ELDEN TESLİM VARDIR. fiyat 300 tl pazarlık sünett
M
6 yıl
cok acil satılık hesap
KB 10 SEVİYE BARBAR KRAL VE OKCU 22 SER SEVİYEDELER. BOT VB KULLANILMAMISTIR. EMEKLE GELMİŞTİR. ACİL SATILIKTIR PAZARLIK VARDIR YÜKSELTMELER MAX SEVİYEDE NERDEYSE HEPSİ . X TOPLAR VE CEHENNEM KULELERİ FULL SİHİRBAZ KULESİ HAVAN FULL SEVİYEDE HAVA SU AN BASILIYOR. 212 DUVAR 9.SEVİYE 38 TANESİ 10. SEVİYE . İSTANBUL VE ESKİŞEHİRE ELDEN TESLİM VARDIR. fiyat 300 tl pazarlık sünettir :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.