Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
13 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
143 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Millet ittifakının kaybetmesinin 5 temel nedeni.
1- Tabiki aday. Kılıçdaroğlu gibi halk tarafında hiçbir karşılığı olmayan, dünya siyasetçilerinin bile Erdoğan karşısına çıkarabilecek en zayıf aday olarak görülen Kılıçdaroğlunun aday yapılması.

2- Hdp ile yapılan örtülü ittifak. pkkyı açık bir şekilde destekleyen bir parti ile kurulan ittifakın yarardan çok zarar getireceğini 3 yaşındanki çocuklar bile görürken CHP’nin
yine o kapıya sokulması. Demirtaş’ın özgürlüğüne kavuşturulacağı söyleminin halk tarafından doğru bulunmaması. Askerin Suriyeden çekileceği ve buraların pkkya bırakalacağı düşüncesi.

3- Ortak mutabakat metninde yer alan “yerel yönetimlerin güçlendirilmesi” maddesi halk tarafından ülkenin eyaletlere bölüneceği ve sonucunda Türkiyenin parçalanacağı düşüncesi.

4- Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilirsem 100 bin öğretmen alacağız, her emekliye 15 bin vereceğiz, depremzedelere bedava ev vereceğiz gibi her kesime mavi boncuk dağıtan vaatlerinin halk nezdinde uçuk vaatler olarak görülmesi.
300 milyar dolar gibi paranın nasıl ve hangi şartlarda ülkeye geleceğinin halka açıklanmaması.

5- Halk tarafından beğenilen yerli savunma projelerinin desteklenmeye devam edileceği söyleminin zayıf kalması onun yerine Amerika merkezli SNC şirketiyle yapılacak olan Atatürk Hava Limanı projesinin dillendirilmesinin halk tarafından yeniden Amerikaya muhtaç olacağız düşüncesi.
geçen yıl
Ekran kartsız sistem toplama??
Merhaba günlük işlerde kullanmak için bir sistem toplamak istiyorum bu nedenle ekran kartı almak istemiyorum. Eskiden anakartlarda dahili ekran kartı olurdu ve monitöre görüntü alabilirdik şimdi durumlar değişti mi?

intel Core i3 10105F 3.70 Ghz işlemci ve Asus Prime H510M-R-SI anakart alsam işimi görür mü? Ekrandan görüntü alabilir miyim? Veya nasıl bir anakart ve işlemci seçmem gerekiyor? Şimdiden teşekkür ediyorum.
2 yıl
Bu araba buraya nasıl çıktı.
Evet beyler biraz beyin fırtınası yapalım ben işin içinden çıkamadım. Bide yokuş yukarı çıkıyor
3 yıl
Lombargini ile karpuz satan adam.
Yakında memlekette bu hale gelecek. Herkes krediye abanıp lüks arabaları çekiyor altına. Yarın o kredileri ödeyemeyince bagajda karpuz satarlar.


3 yıl
Lastik ebadı
Arkadaşlar iyi akşamlar. Lastiklerimi değiştirmek istiyorum orjinali 205/60/r16 yerine 205/55/r16 takabilir miyim? Muayenede sorun çıkar mı?
3 yıl
Güvercinlik koyunun yakılarak peşkeş çekilmesi
2007 yılında çıkan yangınla güvercinlik koyunda 238 hektarlık alan yandı ve yangının sabotaj olduğu iddia edildi. Ancak bu iddialara karşılık Muğla Orman Bölge Müdürü İbrahim Aydın (Sonradan AK Parti Antalya Milletvekili oldu kendisi) olmak üzere tüm yetkililer yangında zarar gören 238 hektarlık alanın tamamının yeniden ağaçlandırılacağını ve imara açılmasının söz konusu dahi olmadığını söyledi. Son durum.
Edit: Haber linkihttps://www.haberturk.com/yazarlar/sevilay-yilman-2383/2737084-savcilara-cagrimdir-suc-duyurusunda-bulunuyorum
3 yıl
Lastiğimin içe göçmesi
Böyle bir şey yaşayan var mı beyler? Neden olur bu?Aracı bu lastikle kullanmak sıkıntı yaratır mı?3 yıl
Almanya başbakanı Merkel’in makam arabası
Şu fakirlere biraz destek çıkalım ayıp ya bu araba nedir!4 yıl
Yeni dolandırıcılık yöntemi!
Aman ha dikkat edin

4 yıl
Vakıfbank bankomat kart 200/25 (kişiye özel)
5-31 aralık 2019 tarihleri arasında toplam 200 lira alış-veriş yapana 25 tl bankomat para hediye. Kişiye özel diyor ama isteyen şansını deneyebilir.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle