Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
L

Teğmen
07 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
95 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
L
5 gün
Spora yeni başladım ama bir sorun var.

15 ocakta sağlığım için spora başladım. Ayak çekme hareketini yaparken Kasığımda bir sertleşme ve ses gelmeler oldu. Sol tarafta 2 3 hafta ara verdim fakat düzelmedi. Bu durumda tavsiyesi olan veya yaşayan var mı? Yoksa doktora gitmek mi lazım?

L
geçen ay
İnşaat mühendisi var mı? Bir sorum olacakta.

Tokilerde oturuyorum gaziantep de bir sorum olacaktı.

L
geçen ay
Gaziantepli bir depremzedeler nin sorusu. Mühendisler bakabilir mi?

İyi akşamlar. 6 gün evvel olan depremi biliyorsunuzdur. Gaziantep şahintepe mah yapılan tokilerde oturuyorum çok kötü sallandık. Binanın duvarlarına baktım çatlak yok kapıcı dairesine indim çatlak yok. Burada oturmak şu an doğru mu ? Çünkü gidecek yer yok taziye evleri camiler vs dolu konteynerler çok soğuk. Ne yapmamız önerilir? Bina yeni depreme dayanır mı acaba yani çatlak kırık vs yok bina da

L
2 ay
Ayak sağlığı için ne yapılmalı,hangi ayakkabı giyilmeli?

İyi günler. Şu an ucuz denecek bir ayakkabı yok belli markalar da elle lumberjack vs markalar genelde pahalı. Sorum şu ayak sağlığı için hangi marka giyilmeli nike adidas puma felan. Öneriniz var mı? Bu markalara bu kadar para verilir mi ?

L
2 ay
Kayıp nüfus cüzdanı için ne yapılması gerekir?

İyi akşamlar. 1 haftadır finaller vardı ve biraz stresli geçti. Bugün fark ettim nüfus cüzdanım yok. Muhtemelen 2 3 gün önce sokakta düşürdüm. Ne yapmam gerekir. Bilgisi olan aydınlatabilir mi? Umarım çok sıkıntılı bir durum değildir. 199 u aradım yeni kimlik olmadığı için iptal de olmuyormuş. Kısacası biraz tedirginim

L
4 ay
Toki binasında oluşan çatlak(tedirginlik)

İyi geceler . Şu an toki binasında oturuyorum. Fakat binanın dışından bakınca zeminlerde birleşen taban da çapraz şekilde çatlaklar mevcut. Başka kırılmalar var oturduğum yer deprem bölgesi değil. Anlayanlar bakabilir mi? Fotoğraflar umarım bir fikir beyanı için yeterlidir . Umudum durumun kötü olmaması. Ayrıca toki ye bildirdim biz binayı sağlam teslim ettik dediler altı üstü gelin kontrol edin dedim.

Toki binasında oluşan çatlak(tedirginlik)


Toki binasında oluşan çatlak(tedirginlik)


Toki binasında oluşan çatlak(tedirginlik)


Toki binasında oluşan çatlak(tedirginlik)


Toki binasında oluşan çatlak(tedirginlik)
L
4 ay
Toz akarinin çözümü var mı?

Yaklaşık 2 hafta once doktor toz akarina alerjim olduğunu söyledi. Aynı zamanda astimin en önemli sebebi dedi,dün akciğer filmi çekildi akcigerde dallamalar mevcut. Bu toz akarinin bir çözümü var mı? Ciddi sorunlara yol açar mi ?

L
5 ay
Kablonet mi? Superonline mi?

Şu an kablonet ile olan taahhüt bitti. Yenilemek için 50mb(fiber değil) net artı kablotv ilk yıl 125 sonra ki yıl 150 tl talep ettiler. Normal fatura 91 tl idi. Turkcell ise 50mb fiber net artı TV plus üyeliği için ilk yol 189 sonra ki yıl 209 tl talep etti. Bana fiyat yüksek geldi açıkçası başka öneri var mıdır acaba ? Bilenler yazarsa sevinirim. Ben en fazla 150 tl olmasını istiyorum.

L
5 ay
Turksat mi Superonline mi?

Şu an turksat kablonet kullanıyorum. Yeni yılda 50 mb 150 tl teklif ettiler. Superoneline ise ilk yıl 189 sonra 209. Fiyatı biraz çok geldi içinde tv+ var. Hangisi iyidir?

L
5 ay
Evin içinde toz sorunu.

İyi akşamlar. Bulunduğum odada veya evin mutfağın da oturamıyorum. Sorun ne bilmiyorum boğazım birkaç gündür şişiyor sürekli bir yutkunma gıcık rahatsız bir durum. Halıyı kaldırdım yerleri sildim vs düzelmedi. Sorun ne olabilir daha önce bu tarz şeyler yaşayan var mı arkadaşlar?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle