Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
20 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
TT Up/Downstream İstatistikleri
Türk telekom'u arayıp sorduğumda eviniz ile santral arasında ki mesafe sebebiyle maksimum 16 hız alabileceğimiz söylediler. down ve up statslarım Bu şekilde. Bu mesafeye ya da hızımı arttırabilecek şey Türktelekomluk bir şey mi yoksa ben bi şey yapabilir miyim
3 yıl
Türknet Rezaleti
Bir ay önce vodafone ile olan taahtüt'üm bittiği için çok mutluydum o mutlulukla Türknet e başvuru yaptım, Başvuru yaparken bütün işlemleri biz halledeceğiz dediler. Her şey güzel her şey iyi. Kullanmaya başladım Sonrasında hattıma gelen bağlantının ADSL olduğunu öğrendim. Bana verdiklri yanıt > Santral ile mesafeniz uzun olduğu için VDSL portuna bağlayamıyoruz. Asıl konu ise 'Türknet e başvuru' yaptığınız zaman bütün işlemleri halletmiyorlar. Az önce Vodafonenin faturası karşıma çıktı, Aradım sordum vodafone aboneliğiniz halen devam etmektedir dediler. Türknet iptal talebinde bulunmamış... Ne kadar güzel hizmet değil mi ? Türknet e geçicek olanlar varsa En ince ayrıntısına kadar araştırıp öyle geçsinler diyorum.
3 yıl
Türknet VDSL
3 yıl
Türknet Bağlantı Sorunu
Öncelikle iyi günler. 1 ay kadar önce türknet e 35mbs olarak geçiş yaptım. ilk 3 hafta ADSL vodafone zamanında kullandığım modemimi kullandım. Sonrasında eskiden türktelekomdan almış olduğum ' vmg3312-b10b ' model VDSL2 Modem e geçiş yaptım. Fakat VDSL2 modeme geçiş yaptığımda Hattıma gelen bağlantının ' ADSL2+ ' Olarak geldiğini farkettim. Bu normalmidir? Yoksa türktelekom yine bildiğimiz gibi yanlış işler mi yapmış? Bunun için ne yapmam gerekiyor. Türknet e ticket attım cevap bekliyorum.


Resim açılmıyorsa -https://i.hizliresim.com/nlA1rM.png
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.