Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
17 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
REDBULL YARIŞMASI İÇİN DESTEK
Evet DH ahalisi farkınızı göstermenin sırası. Redbull avrupapa öğrenci götürüyor bizim de gidebilmemiz için sizin oyunuza ihtiyacımız var
çok da resmi olmayacam ordan size selam çakıcam bir oy bir oydur beyler.
(24 SAATTE BİR TEKRAR OY ATILABİLİYOR)

https://canyoumakeit.redbull.com/tr/applications/10376/
5 yıl
Beyoğlu'nu kurtarma projesi
Beyoğlu'nun üretim ve eğlence yeri olmaktan tüketim yeri olmasını izledik izliyoruz. Ben mimarlık öğrencisiyim bu konuyla alakalı Tarihi galatasaray hamamı nın arka kısmına "hayali" bir proje yapmayı düşünüyorum. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Amaç bu bölgeyi tekrar bir şekilde canlandırmak ve bu bölgeye uygun, Beyoğlu ile kanı uyuşacak bir program belirlemek. Şunu belirteyim; beyoğlu'nu müşteriler değil gerçek insanlar kurtarır. Sanat merkezi gibi şeyler söyleyebilirsiniz bir çoğunuz ancak şunu da belirtmekte fayda var bu tür projelerde özele indirgemek önemli bir şey.
5 yıl
Kar tanesi ni nasıl fotoğraflayabilirim?
evet beyler bi kız için , bir kar tanesini fotoğraflayıp, ona hediye etmek istiyorum, hem kar tanesini hem de fotoğrafını beraber.imkansıgibi ama siz bulursunuz bi yolunu.
5 yıl
Monitör e ses gelmiyor (HDMI ile bağladım)
Yeni aldığım monitörü HDMI ile laptopumdan bağladım, benq simgesi gözüküyor ama varsayılan yaptığımda ses gelmiyor. Speakers den ses geliyor sadece. sebebi nedir?
5 yıl
Infographic Design YARDIM
İyi günler kolay gelsin herkese öncelikle, mimarlık 2.sınıf öğrencisiyim ve ödev gereği infographic bir breakfast olayı tasarlamam gerekiyor bir kaç örnek buldum ama nasıl yapabilirim bilmiyorum photoshop terimlerini falan biliyorum,daha önce çok defa kullandım acaba yardımcı olabilir misiniz?
aynıları olması gerekmiyor konsept şu: 3 güvenlik görevlisi bir kulübe dibinde masanın üstünde kahvaltı yapıyor bunu diagramatik şekilde göstermem gerekiyor. bu attığım resimleri basitleştirmem gerek bir nevi .

6 yıl
EVİ TAŞIYORUZ KARTON BULAMIYORUZ!
gençler öğrenci evindeyiz başka yere taşıncaz koli kartonlar lazım ama bulamıyoruz, marketlere soruyoz vermiyorlar nerden bulabiliriz?
6 yıl
İZ BIRAKMADAN ÖLMEK İSTEMİYORUM
Bazen düşünüyorum da hayatı böyle sıradan yaşayıp ölüp gidicem. Neden bir iz bırakıp gitmiyeyim diyorum belki ego kaynaklı ama öldükten sonra ismimi güzel bir şekilde anabilsinler istiyorum. Unutulmak istemiyorum siz hiç düşündünüz mü bu durumu? Bu hayatta bi iz bırakamaz mıyız diğerleri gibi?
6 yıl
Final Jürim Kötü geçti moral verin
Beyler mimarlık 1.sınıfım final jürimde projemi anlatamadım, onu da geçtim sunum eklerim, paftalarım yeterince açıklayıcı olsalardı kurtarırdı ama olmadı. Gömdüler beni :(
6 yıl
Iphone çakma şarj makinesi alınabilecek yer bilen? (İstanbul)
elimde geçice süreliğine kullanacağım iphone 5 var şarj makinesi almak istiyorum ama orijinal e o kadar para bayılmak istemiyorum.beni idare edecek uygun fiyata iyi bir çakma makine bulabileciğim yer bilen var mı?
6 yıl
Sigara Anket Ödevim Yapar mısınız?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle