Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
11 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Ucuz Android Tablet Tavsiyesi

Ucuz ama kaliteli bir tablet tavsiye eder misiniz. Bilindik pahalı markalar olmasın. İlkokul öğrencisi için yeterli olacak ama çöpte olmasın. Acil tavsiye lütfen.

4 yıl
Tamirci arabayı yapar mı yoksa bozar mı?
Tamirci dediğin aracın hatasını bulur onarılacak parça varsa onarır değişmesi gerekiyorsa değiştirir.
- Fakat maalesef bizim tamirciler bir yeri yaparken başka yeri bozuyor ya da kırıyor.
- Çekiçle balyozla araba söküyorlar, sökmüyor sanki pert etmek için uğraşıyorlar.

Kısaca başıma gelen şöyle arabanın arka iki balatayı değiştirdim. 200 km gittim, dönerken neredeyse teker yanacaktı. Hemen döndüm başka tamirciye gittim, adam söktü sökerken baktık ki tekerin vidalarina diş kaptırmışlar, onlarıda tekrar tornada yaptılar. Sonra geldim daha önce şüphelenip defalarca göstermeme rağmen bişey yok deyip göndermişlerdi. Enjektör arıza verdi onu yaptırmaya gittim. adam öyle bir sökmeye çalışıyor ki sanki sökmüyor kırmaya çalışıyor, içerdeki yaşlı adama usta sen misin yoksa o mu diye sordum, ikimiz de ustayiz, işini bilir bişey olmaz dedi sonra plastik aksamları sökmesi için elektrikçi çağırdı adam sökerken bir kaç yerinde o kırdı cam ile plastik arasına tornavida sokup zorluyor, dedim camı kiracaksın bırak. sonra sileceği sökmek için bir baktım çekiçle vurdu, sinirlendim artık vd40 yok mu kardeşim sizde sıksana iki damla dedim sıktı 30 sn sonra söküldü ama bu arada silecek kolunun boyası gitti. Yaptık dediler aracı aldım eve gittim. ama sinirden deli olacağım 1 gün sonra aracı yıkamaya gittim kaputu açtım ki aracın turbo hortumu gevşek bırakılmış kelepçe bile sıkılmamış , ince borunun ucundaki plastik klips kırılmış iyice delirdim. Aynı parçayı 5-6 kez kendim söktüm bişey olmadı. Ancak Tamirci adam bir sökmeye kırmış nasıl bir çaba göstermiş kırmak için bilmiyorum. Adamlar Tamirci filan değil tesadüfen birşeyler tamir ediyorlar tabi ederken de bir sürü yeni masraf çıkartıyorlar, bence kazandıkları helal değil, o kadar okul okuyacağımıza elimize bir balyoz alıp tamirciyim diye dükkan açsaymışım, ne denetleyen var ne de hesap soran.İşlerine karışsan bide afra tafra yapıyorlar, sanki hayrına tamir ediyor. Allah sanayiye düşürmesin.
6 yıl
SIFIR Olmasaydı ne olurdu?
Aslında hiçbirşeyi ifade etmeyen ve tek başına bir değeri olmayan 0 (sıfır) olmasaydı dünya nasıl olurdu?
6 yıl
Php-Photoshop-Dreamweaver kitapları
PhotoShop ve web tasarım için kitap tavsiyeleri.Kodlab ın kitapları nasıl lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
7 yıl
Visual basic yardımlaşma bölümü
Sayın forum arkadaşları visual basic bilenler biraz yardım edebilirdi. Çok yere yazdım ve yardım isteyen arkadaslara rastladım ve çok azına cevap verilmiş. Lütfen bilenlerle bilmeyenler burada bulusarak yardimlasalim.bilgi paylaştıkça bilgidir. Saygılar.
7 yıl
Visual Basic'de Programı exe yapmak.
Visual basic 2008 de yaptığım programı exe olarak nasıl kaydederim. Bazı yerlerde File menüsünde make exe diye bir şey olduğunu söylüyorlar ancak bendekinde yok. Programı nasıl exe yapabilirim teşekkürler.
7 yıl
Wordpress sayfasinı dosyaya kaydetmek.
Wordpress te yaptığım web sayfasını sıkıştırıp klasore atıp zipleyip gönderme lazim.veri tabanıyla beraber hangi programlara ihtiyacım var ve nasip yapabilirim.teşekkürler.
7 yıl
Visual Basic Not programı yardim.
Ödev için vize final notunu girince ortalamayı bulacak ve harf notu yazacak bir program yazmam lazim.1.ve 2.kısmı ayrı ayrı yazdım simdi bunları nasıl tek hale getirebilirim.bide notların 0dan küçük 100 denir büyük olmaması için İF mi yoksa başka birşey mi kullanmam lazim.cevap yazan arkadaşlara tesekkur ederim şimdiden.
7 yıl
Dinamik Web Sayfası Tasarımı
1-Dinamik Web sayfası yapmak için en çok kullanılan programlar hangileridir.
7 yıl
Redmi Note 2 Mikrofon ayarı
Redmi note 2 google de sesli arama yapmak istediğimde "mikrofon açılamıyor" yazıyor arama yapmıyor daha önce yapıyordu neydan kaynaklı olabilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle