Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
09 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
144 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
AKP'den kanun teklifi: Cumhurbaşkanı'na mal varlığını dondurma yetkisi

Kabul edilirse yandaşlar ayvayı yedi  


https://sol.org.tr/haber/akpden-kanun-teklifi-cumhurbaskanina-mal-varligini-dondurma-yetkisi-21730


reise kafa tutanın vay haline  

2 yıl
Aslında Çok da abartmamak lazım her şeyi

Herkes kafayı yemiş forumda, yok ülkeyi batıranlar yok açlık çekenler. Arkadaşlar bırakın batacak olan gemi batsın. Yüzme bilen kurtulur bilmeyen boğulur gider. Önce şöyle bir silkinin la. Kafanızı pencereden dışarı sokun beyine oksijen gitsin. işsizlik çekenler part time bile olsa çalışsın. durumu olmayanlar da para kazanma yöntemleri araştıracaklarına dışarıda iş ilanlarına baksın. çaresiz olanlara diyecek lafım yok  ama forumda gezebildiklerine göre o kadar çaresiz değiller  . şaka bir yana istemek, ağlamak, oturmak, mal mal ekrana gidip birşeyler yapıp osbir çekip veya karı kız aramak akşam olduğunda da ağlamak çare değil. -bu kısmı forumdaki konularda çok gördüğüm için ekledim   -


Kısacası kafanızı yorum foruma bu kadar vakit ayırabiliyorsanız kıçınızı kaldırın neler yapabileceğinize bakın. ne ölmüşe çare ne olmuşa çare olunur. olan olmuş zaten biten bitmiş. lüzumsuz tantana yapıp karı gibi yaygara yapmaya gerek yok. tek çareniz ilerlemek kardeşim. tabi hala oturup da ekrana mal mal bakıp nasıl laf sokabilirim diye kafanızı yoracaksanız buyrun bekliyorum. sen niye buradasın gibi sorular olursa, ofisten yazıyorum, keyfime bakıyorum   zamanında çok yoruldum şimdi safasını çekiyorum.  

5 yıl
BES zorunlu oluyor!! Milyonlarca çalışana müjde :D
7 yıl
garantiserver.com sitesinin yeni işi başka siteleri hackletmek...
evet arkadaşlar.. başka hosting şirketine ait olan bir sitemi sırf keyfi bir şekilde hacklediler veya hacklettiler.. altına da kısa bir yorum dosyası bırakmışlar :) .. size diyeceğim bu şirkete karşı ayağınızı denk alın :) .. ne laf söyleyin ne alışveriş yapın.. demek ki her doğru heryerde söylenmiyormuş bunu öğrenmiş olduk :)
8 yıl
garantiserver.com sitesinden sakın alışveriş yapmayın ..
merhaba arkadaşlar ben bu siteden yaklaşık 3 yıldır alışveriş yapıyorum ve tüm sitelerim berbat durumda bu şirket yüzünden .. siteler yaklaşık 3 yıldır açılma sorunu yaşıyor.. memnun kalmadığında ise ücretin geri kalan kısmını kesinlikle iade etmiyorlar.. yine günlerdir sitelerim açılmıyor .. ve bunu da çokta umursamıyorlar ..anlayacağınız sizi kesinlikle süründürüyorlar..size bir müşteri değilde sanki onlara muhtaç biri olarak görüp baştan savıyorlar.. en basit örneği ise gönderdiğiniz ticketlere bazen hiç bakmıyorlar bazen çok geç bakıyorlar .. anlayacağınız ben çok çektim size tavsiyem bu siteden kesinlikle alışveriş yapmayın.. ilk 10 gün içinde memnun kaldınız diyelim ki , daha sonra 10 gün geçtikten sonra kesinlikle affetmiyorlar ki süre bitsin veya bitmesin , paranızı alamıyorsunuz.. yani size tavsiyem bu siteyle alışveriş olmamanız tabi çekmek istemiyorsanız .. paranıza yazık derim sadece.. enayi gibi görüyorlar sizi sadece.. fazlası değil ..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle