Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
S

Yüzbaşı
05 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
10 yıl
Vodafone Bayisinde çalışan ya da tanıdığı olan var mı
Arkadaşlar benim için inanın önemli, yardımsever ve vodafone da çalışan tanıdığı olan varsa lütfen yazsın
S
10 yıl
LG 47LE5300 en fazla kaç tb diski destekler
merhaba,

Bendede Lg47" 100 hertzlik bir led tv var. Film arşivi yapmak için 3,5 inchlik 3 tb lık bir disk almak istiyorum. fakat kullanma klavuzunda 1 tb'dan büyük disk bağlanılması önerilmez diyor. Sizce 3 tb'lık diski alsam tv tamamını okuyabilir mi? yoksa 2 tb'lık ya da daha düşük modellere mi yönelmeliyim? şimdi diski aldıktan sonra tv tamamını okumazsa iade etmem zor görünüyor. Fikrinizi yazarsanız sevinirim
S
12 yıl
Ankara'da saç modeli önerisi yapacak berber arıyorum
Ankara'da iyi bir berber arıyorum. Saç modeli önerisi yapacak, yönlendirmesini istiyorum. Bundan önce mahalle berberlerine daha sonrada moss , tony&:guy gibi berberlere gittim yönlendirme sıfır.

Ankara'da iyi bir berber bilen yazarsa sevinirim...
S
13 yıl
Gazi İM 305 A İSTATİSTİK VE OLASILIK Sınav tarihi
Arkadaşlar Gazi üni. eğitim fakültesi yaz okulu İM 305 A İSTATİSTİK VE OLASILIK 1 dersinin sınav gün ve saatini bilen yazarsa sevinirim
S
14 yıl
Java (sxg75) üzerinde çalışacak Türkiye haritası var mı?
Arkadaşlar bu forum sayesinde ilk çıktığında Siemens sxg75 GPS özellikli Java işletim istemli telefonu almıştım. Aradan yıllar geçmesine rağmen rotalama yapan Türkiye özellikle Ankara haritası çıkmadı. Ben bu telefonu sadece GPS özelliğini kullanmak için aldım fakat yıllardır kullanamıyorum.

Bildiğiniz Java işletim istemi üzerinde çalışacak Anakra haritası var mı? Yazılım aynı zamanda iki nokta arasında rotalama yapması lazım. Lisans ücretine katlanabilirm

Not: Forum da telefondala ilgili bölüme yazdım kimse yanıt vermeye tenezzül etmedi. Ben bu telefonu burada çıkan yazılar üzerine almıştım halbuki.
S
14 yıl
SXG75 için rotalama yapan Ankara Haritası var mı?
Aradaşlar, uzun süredir SXG75 başlıklarını takip edemiyorum. Türkiye için özellikle ankara için SXG75 modeline uygun rotalama yapan harite çıktı mı? VDODAYTOn firmasının çıkaracağı söyleniyordu. Rotalama yapan harite yoksa GPS özelliğinden faydalamadığımdan telefonu yakın zamanda elden çıkarabilirim. Bu bilgi benim için önemli.
S
14 yıl
Javasript ile başka bir web sayfasına değer göndermek?
Ben javascript ile yapacağım bir site sayfasında bir linke tıklandığında, bana ait olmayan bir site sayfasına bağlanacak ve oradaki text alanına benim sayfamdan gönderilen yazılı olarak bağlanmış olacak.

Yani site sayfamdan gmail adresine link verdiğimde bu linke tıklandığında gmail sayfasının kullanıcı adında benim sayfamdan gönderilen kullanıcı adı yazılı olacak.

Çok araştırdım fakat hala bulamadım.
S
15 yıl
Pdf dosyasındaki bazı sayfaları çıkarpı almak
Ben uzun bir pdf dosyasındaki aradaki bazı sayfaları almak istiyorum. Örneğin 200-211 sayfaları arasını. Bunu ücretsiz yapan bir program ya da yöntem var mı? Aşağıda yazan durumlarla değilde doğrudan aradaki sayfaları pdf olarak çıkarılmasını istiyorum.

Kullanmak istemediğim durumlar

1) Pdf wordde çevirip istenilen sayfaları aldıktan sonra pdf yapmak
2) Sayfaları tek tek resim olarak kopyalayıp başka bir yere yapıştırmak
3) İlgili sayfayı printscreen tuşu ile aldıktan sonra yapıştırmak

Genelde ben yazılım kısmına konu açtığımda cevaplanmıyor. Fakat belki arkadaşlar bu sefer bilgilerini paylaşırlar
S
15 yıl
Wordde yapılan tabloların yerlerinin sabit kalması
Dün de buna benzer bir soru sormuştum. Fakat kimse yardımcı olmak istemedi. Ben büyük kutu şeklinde yani büyük bir hücre şeklinde bir tablo yaptım. Bu kutunun üzerindeki satıra çıkıp enter a bastığımda fare imleci yer değiştirirken, tablonun yer sabit kaldı. Bunun alt kısmına benzer bir tablu yapıp entera bastığımda tek hücre şeklindeki tabloyu aşağıya kaydırıyor. Ben her iki tablonunda yerlerinin sabit olmasını istiyorum. Çok araştırdım fakat çözüm bulamadım.


Umarım bu sefer cevap veren olur
S
15 yıl
Önemli!! Word de sabit yerli cevap kutuları
Ben word de değer girilecek bazı kutular yapmak istiyorum Fakat bu değerlerin girileceği yerler sabit olmalı. Çünkü kutuların içerisindeki değerleri çıktı alınırken daha önceden hazırlanmış form kağıdında sabit yerlere basılıyor. Fakat kutular dışında kalan alanlarda satır kaydırma yazı ekleme gibi faaliyetlerde bulunduğumda kutuların içerisindeki değerlerin yerleri değişmeden kağıtta ilgili yerlere yazdırılmalı.

Kutuların yerleri her koşulda kendiliğinden sabit kalmalı
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle