Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Yüzbaşı
04 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
359151 Gün Cezalı
357411 gün 20 s. 21 dk.
Gönderiler Hakkında
S
6 yıl
N11 Yorum Siliyor!
Linkteki fırını söz konusu satıcıdan aldım, fırın geldi, kutuyu bir açtım, fırının köşesi yamuk, içe göçmüş. Kutuda darbe falan yoktu, muhtemelen kasıtlı olarak defolu ürün gönderildi. Fırını denedim çalıştı, çalışmasaydı geri gönderecektim çünkü bu tarz işlerle meşgul olabilecek vaktim yok. N11'de yorum yaparak yaparak şikayetimi diğer müşterilerin bilgilenmesi için yazdım, mağazaya da ürünü de en düşük puanı verdim. Fakat biraz önce ne göreyim! Yorumum silinmiş! Sanki hiç yorum yapmamışım gibi yorum yap butonu tekrar aktif olmuş. Artık anladım ki n11'e de güvenilmemesi gerekmiş. Siz de güvenmeyin yorumlara ve puanlara. Sahtekarlık yapılıyor.

http://urun.n11.com/mikrodalga/samsung-me732k-seramik-ic-yuzeyli-kompakt-mikro-dalga-firin-P95183661
S
7 yıl
Yapı Kredi TL card BKM Express
Merhaba,
Arkadaşlar benim biri kredi biri banka kartı olmak üzere iki yapıkredi kartım var. Kredi kartıyla daha önce BKM express'e kaydedip alışveriş yaptım. Banka kartı'nı hiç kullanmadım. BKM express'den yeni bir profil oluşturup banka kartıyla alışveriş yapsam 75 tl-15 tl puan fırsatından yararlanabilir miyim?
S
7 yıl
Forum ne zaman düzelecek?
Sayfalar açılmıyor, pm atılamıyorum, mesaj yazılamıyor. 500 hata mesajlarından bıktım. Düzelmeyecek mi forum?

edit: a d bl ock falan kullanmadığım halde chrome yüzde 30 işlemciyi sömürüyor foruma girince.
S
7 yıl
....
...
.
S
7 yıl
Asus Yetkili Servise mi yoksa Hızlıal.com'a mı göndermeliyim?
Merhaba arkadaşlar,
Windows 10'a geçtikten sonra bilgisayarımda problemler oluştu, bunlardan biride uyku modundan çıkarken kaldığı yerden devam etmek yerine bilgisayar baştan açılıyor. Servise göndermeyi düşünüyorum. Asıl konu Asus'un yetkili servisinden şikayet eden çok insan var. Laptopı hızlıal.com'dan almıştım, garantisi ile kendisi de ilgilenebiliyormuş, kendilerine gönderirsem Asus'a gönderirlermiş. Şimdi laptopı Asus'un yetkili servesi mi göndersem yoksa hizlial.com'a mı göndersem daha iyi olur?
S
7 yıl
X550LC Uyku Modu Problemi
Merhaba arkadaşlar,
ben Windows 10'a geçince uyku modu problemi oluştu. Daha doğrusu Windows 10'a geçtim, Bios'u güncelledim ve uyku modu problemi oluştu. Uyku moduna alınca sorunsuz giriyor, ancak uyku modundan çıkarken sanki yeni açılmış toplar dönüyor ve parola ekranı geliyor. Windows 10 yüzündendir dedim, windows 8.1 yükledim, değişen bir şey olmadı. Kendim halledemezsem servise göndereceğim, daha garantisi bitmedi.
S
7 yıl
Windows 10'dan Windows 8'e dönerken Asus Recoveryi Kullanma
Merhaba arkadaşlar,
ben yükseltme ile Windows 10 yükledim, sonra dvd ile formatladım. Ama memnun olmadığımdan dolayı tekrar iso indirip dvd ile windows 8'e döndüm. Lakin Asus'un kendi yüklediği, hdd'de recovery bölümü var ve windows 10'a geçmeden evvel o kısımla formatlardım, windowsun sıfırlama seçeneklerinde bu bilgisayarı ilk günkü duruma getir bir gibi bir seçenek vardı. Şimdi yok tabi. HDD'deki Recovery kısmını hiç silmedim ama oradan yükleme yapamıyorum. O kısımdan tekrar nasıl yükleme yapabilirim? O kısımda sıfırlama yapınca driverlar sorunsuz kendiliğinden yüklü açılıyor ve sıfır problemle çalışıyordu laptop.
S
7 yıl
Windows 10 Uyku Modu Problemi
Merhaba arkadaşlar,
Arkadaşlar laptop'ı uyku moduna alabiliyorum ancak uyandırırken kaldığı yerden devam etmiyor, yeni açılır gibi toplar dönüyor parola ekranı geliyor ve boş masaüstü açılıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim?
S
7 yıl
Windows 10 Isınma Problemi
Windows 8.1'den yükseltme yoluyla Windows 10'a geçtim. Sonra da formatladim. Ama Asus x550lc model laptopım ısınıyor. Pilde iken fanı hiç çalışmayan cihazın Windows 10da fanı hiç durmuyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Bios ile alakalı olabilir mi? Böyle kullanmanın cihazı bozar mı? Daha bir laptopım yandı, içinden yanık kokusu gelerek bozulmuştu.

Pildeyken değerler böyle

Elektrikteyken değerler böyle
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle