Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
01 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Pazarama'da 50 TL MaxiPuan!

Kampanya Ayrıntıları

31 Temmuz’a kadar, Maximum Kart'ınızla Pazarama’dan tek seferde yapacağınız ilk 50 TL ve üzeri alışverişinize, Pazarama’daki alışverişlerinizde kullanılmak üzere 50 TL Maxipuan!

Pazarama içerisindeki Online Alışveriş, Market Siparişi, Araçta Ödeme, Yemeksepeti, Ulaşım Kartları ve Djital Kod Market menülerinden yapacağınız ilk 50 TL ve üzeri alışverişinize yine Pazarama’daki alışverişlerinizde kullanmak üzere 50 TL Maxipuan kazanın.

 

Kampanyada katılım şartı bulunmamaktadır.

 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart), Maximum Pati Kart, Bankamatik Kartı.

 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri

 

Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 4 Ağustos 2021 tarihinde yüklenecek ve 18 Ağustos 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 19 Ağustos 2021 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 alışveriş için faydalanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Pazarama’daki alışverişlerde kullanılabilecektir.https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=pazaramada-50-tl-maxipuan&IdCampaign=NTMwMw==-ISB

3 yıl
getir 25 tlik yemek 5 tl
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.