Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
09 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
284 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
11 ay
Hacettepe EEE Düşünenler
Hacettepe EEE 3. sınıfa geçtim sorusu olan veya burayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim.
12 ay
Acil Yardım
Merhaba dün araba abimde iken araba birden tüm ikaz lambalarını yakıp elektrik kesmiş.Bugün arabayı vurdurarak servise götürdük servis 1500 lira hesap çıkardı abimde kabul etmedi tabi marş kömürü/dinamosu tarzı bir şey dedi servis ustası.Araba tata indica 2009 zaten araba fiyatı 20 bin lira bildiğin araba fiyatının %10 fiyatı olunca abes geldi.
Bu tür durumda ortalama fiyat nedir bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?Ekstra olarak kayseride güvenilir bir usta var mıdır bilenler cevaplarsa çok sevinirim.
12 ay
Özel Ders Hakkında

Merhaba arkadaşlar yazın matematik özel dersi vermek istiyorum ama nasıl öğrenci bulacağım bir yol bulamadım.Varsa fikirlerinizi alırım.

geçen yıl
Satıldı
Satıldı
geçen yıl
Türk Telekom Prime
Merhabalar bundan 10 gün önce türk telekom hattımı vodafone'a taşımıştım ama internet hızı rezalet olunca geri tt ye dönmeyi düşünüyorum TT prime kampanyasını 45 liraya kullanabilir miyim acaba?10 gün olsa da farklı operatörden geliyorum.
geçen yıl
Vodafone 4.5G İnternet Hızı
Vodafone'a 10 gün önce geçiş yaptım bugün bir speed test yapayım dedim 4-5 mbps download hızı var.Bu geçici bir sorun mu yoksa internet hızı gerçekten bu kadar kötü mü?Bulunduğum yer kayseri merkez yani köy gibi bir yerde olsam yine anlayışla karşılayacağım.İlk ay için 20 lira cayma bedeli var sizce yeniden hat değiştirilir mi?
geçen yıl
Son Ay Hat Taşıma[Acil]
Merhabalar , 26.05.2020 tarihinde 12 aylık taahhütüm bitiyor vodafone geçiş yaptım ama hat aktivasyonu için 28 mayıs tarihini verdim herhangi bir ek ücret ödememek için.Ama sonradan öğrendiğime göre 26 sından sonra türk telekom faturam taahhütsüz ücretden devam edecekmiş. *124# den taahhüt sorgu dediğimde taahhütünüzü bozma durumunda 0 lira ceza bedeli yansıtılacaktır diyor.Yani ben yarın türk telekom taahhüt iptali yapsam son faturam harici herhangi bir şey öder miyim?Yoksa 2 gün daha bekleyip 1 ay taahhütsüz fatura ücretini ödemek zorunda mıyım?
geçen yıl
Geçici İnternet
Arkadaşlar merhaba ailem 4-5 ay köyde kalıyor normal evde wifi olmasına rağmen köyde internet yok taahhütsüz 4-5 ay kullanabileceğimiz internet sağlayıcıları hangileridir.
geçen yıl
Silinsin.
Silinsin.
2 yıl
Cambly mi Kurs mu?
Merhabalar şu an %100 ingilizce eğitim veren bir okulda elektrik elektronik mühendisliği okuyorum 2. sınıfa geçtim.1 sene hazırlık okuyarak upper başına hatta ortasına kadar grammer kelime vs gördüm ama bölümde ki 1 sene de hep teknik İngilizce olduğundan dolayı genel İngilizcem hem grammer olarak hem kelime olarak köreldi.
Hazırlıkta grammer vocab writing readingim iyi idi ama speaking ve listening skillerim ise kötü idi.
Bu sene ingilizcemi geliştirmek için 2 yolum var.
Birinci yol 4 kur İngilizce almak her kur 8 hafta sürecek ve haftada 2 gün imis.
İkinci yol cambly 1 yıllık paketi almak haftada 5 gün ve günde 15 dakikalik paket.
Sizce hangi yol daha mantıklıdır ve kendimi daha fazla nasıl geliştirebilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.