Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Çavuş
28 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
6 yıl
5000 TL ye kadar sistem tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar bilgisayar dünyasından yaklaşık 5 yıldır uzak kaldım. İş güç vs derken uzaklaştım. Ekran kartı hariç 5000 lira bütçe ayırmayı düşünuyorum. Ekran kartı dahil değildir. Ekran kartı fiyat/ performansına bakıp 1070 veya 1080 almayı düşünuyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Allah razı olsun.
I
6 yıl
Cevap: 1 Kasım 2015 Erken Genel Seçim Sonuçları
quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

Orijinalden alıntı: iktyas01

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

sene 2015.akp istanbul il başkanı konuşma yapıyor.izleyenler takbir diye bağırıyor.tarikat mısınız,bölücü örgüt müsünüz,yoksa siyasi parti misiniz?bu çağdışı manzara bir siyasi manzara değil.bu gericilikle arabistan'a döndü memleket.gerçekten korkutucu bir görüntü.

bahçeli sen de çek git artık.sattın memleketi.5 ayda naptıysan 10% barajına danyandı koca mhp.

Atatürk'e laf edenler vatan hainidir.bunun tartışması istisnası yok.bu ülkenin kurucusu ve Ata'sına hakaret eden vatana ihanet suçunu üstlenir.bu toprakta da yeri yoktur.bu kadar basit.

Vatan hainleri belli sen hiç dert etme. Bizler kimseye hakaret edecek kadar küçülmedik o sizlerin marifetidir. Bu topraklarda bizler 1000 yıldır yaşıyoruz. Ahlakımızla, imanımızla, hayat görüşümüzler ilh... Sizler tapunuzu batıyı vermişiniz sizlerin yeri fransa, almanya, italya...

neden alındınız?
sizler kimsiniz?
bizler kimleriz?

karıştırıyorsunuz sanırım.italya,fransa 100 yıl önce anadoluyu yer edindi yani işgal etti.cumhuriyeti kurarak onları avrupa'da geri yolladık.yani sizin ifadenizle tapumuzu avrupadan geri aldık.bunlar ilkokulda da okutuldu gerçi.bu birliği bozmak isteyene din,dil,ırk,uyruk ayırt etmeksizin bölücü denir.bölücü müsünüz?

Alınganlık diye bişey yok sözler az çok bana ve benim gibi düşünenlere geldiği için cevap verme gereği hissettim. Bizler Kemal paşayı sevmeye mecbur değiliz. Ona karşı zerre bir ilgim alakam yok. Bilakis onun inkilaplarına karşıyım sonuna kadar. Ben Türk ve Müslüman bir insanım. Sizler ise tapuyu avrupaya vermiş güya 100 yıl önce fransayı , italyayı, ingiltereyi yendiğimizi zanneden insanlarsınız. Velevki dediğiniz gibi galip gelmiş olalım ne değişti ? Onların kanununu kullanıyoruz , burada parantez açmak istiyorum biz lozanda 3,5 hristiyana müslüman kanunu tatbik etmeyeceğiz diye söz veriyoruz fakat kendimiz onların kanunlarını tatbik ediyoruz. herneyse. onların kıyafetlerini giyiyoruz, onlar gibi düşünüp onlar gibi yaşıyoruz ama ne oldu biz onları yendik! iyiki yenmişiz . yenmesek daha nasıl onlar gibi olurduk ben düşünemiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.