Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Yüzbaşı
26 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Yeni Clientda son oynananlar kısmı nerde ?
Son oynananları bulamıyorum nerden bakıyoruz ya da bakabiliyo muyuz bilgisi olan ?
S
5 yıl
Mainlenecek Çar
Talona gelen değişiklikler ve Jayce den bıkmam üzerine yeni çar arayışındayım . Sezon 7 de en çok onla oynıycam . Aklımda Karthus var ama biraz oynadım aşırı useless gibi geldi . Önerileriniz nelerdir ?
S
5 yıl
Yeni Talon Çöp
Abi ben böyle asasin görmedim , ne burst var ne hasar var . Q nun atlama menzili aşırı küçük . Ultiyi kendiniz kapatamıyorsunuz anında . Burst zaten 0 . W desen geri dönüş hasarını yiyen aptaldır zaten . Sadece e si ve pasifi değişse daha iyi olurmuş şuan gerçekten berbat . GJ Rito
S
5 yıl
Ekkonun Suikastçi Diye Geçmesi
Herkes tank gidiyor ve saçma salak bi hasar çıkartıyor bu hero ile . Riot da durumdan memnun ki hala bi ayar çekmiyor . Bari adam gibi tank yazın da tam olsun .
S
5 yıl
Dalgalanma Sorunu
Skillerin olduğu yer , chat ve minimap oyun boyunca dalgalanıyor hem de hunharca . Oyunu oynayasım kalmadı artık video çekiyorum orda normal görünüyor kanıtlayamıyorum da nası geçer bu sorun ?
S
5 yıl
Jayce Montage ım
Talondan sonra Jayce e de bi montage yaptık . Çok aşırı iyi bi montage olmadı ama gideri var bence . İyi seyirler . Ayriyeten yorumlarınız benim için önemli bekliyorum .

https://www.youtube.com/watch?v=p6DAUu_Z5Fo
S
5 yıl
Bölüm Seçme hk.
Arkadaşlar ben zamanında dil seçmiştim , sonra başka bi şehre taşındık burda yazıldığım okulda da dil bölümü yokmuş şimdilik sayısala yazmışlar oraya gidiyorum . Benim matematiğim iyi değil , ama biyoloji ve kimya iyi kötü yapabiliyorum . Sayısaldaki diğer dersleri zaten çok rahat yapıyorum . Ailem sayısala devam et diyor . Bense çok kararsızım . Coğrafya ve tarihim fena değil . Kimi diyor ki matematiğin çok iyi değilse eşite git (gerçi orda da mat var) , kimi diyor dil bölümü olan bi okula git . Anlayacağınız çok fena arada kaldım , ne yapsam bilmiyorum sonuçta geleceğim buna bağlı sayılır . Sizce iyice çalışsam sayısalda sınavdan 350 falan alır mıyım (hedefim öyle çok yüsek değil evet) , yoksa eşit mi gitmeliyim ama eşitde de çok bi meslek yok diyolar (herkes pdr ci) . Neyse çok uzatmayım , tavsiyelerinizi bekliyorum kafam çok karışık .
S
5 yıl
Otomatik Doldur Denen Saçmalık
Biz gerçekten boşa mid jungle falan seçiyoruz . Kafasına göre support adc atıyor ne farkı kaldı şimdi bunun eski sistemden . Ben gerekirse 30dk maç bulmasını beklerim ama support oynamam ya bu ne salak saçma bi sistem .
S
5 yıl
Full Metal Jayce mi Karanlık Güç Jayce mi ?
Soru başlıkta
S
5 yıl
Rakip Takımın Chatini Okuma Hilesi
2-3 gündür karşılaştığım bişey . Takımda biri sövsün karşıdaki hemen atıyorum lee sus artık falan yazıyor . Başta tesadüf sandım da ciddi ciddi görüyolar chati . Yeni mi çıktı bu nedir ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.