Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Turknet Altyapı Arıza Bilgilendirmesi


Online işlemler sayfasında belirdi birkaç saat önce, başka kimlerde var bu?

Yer: Ankara, Keçiören

Ayrıca bu TT kaynaklı mı yoksa Turknet mi?
2 yıl
TÜRKNET İLE KULLANILAMAZ İNTERNET :D
Türknet artık öğrenciler oyun oynamasın video izlemesin ONLINE DERSLERE KATILMASIN diye download hızlarını dibe çekiyor, ping sürelerini ise deyim yerindeyse U Ç U R U Y O R!

Nasıl mı? Şöyle alayım sizi ;Ben bu internete 85.99₺ veriyorum bu ping sürelerini görmek zorunda mıyım?

Eğer otomatik mesaj atmaktan sıkıldıysanız destek numaramı bırakıyorum, orada çok yalnız kaldım botla muhabbet edeceğim yakında

Destek no: 32488744

Fazla hız testi yapmamaya çalışıyorum TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİZİ KAPTIRMANIZI İSTEMEM
2 yıl
Davetiye Kullanırken Hız Değişimi
Bir arkadaşım davet kodumu kullandı ve Ocak ayı faturam bedava olacak, şu an 35mbps kullanıyorum sadece bir ay için bunu 75mbps yapsam sonrasında geri 35mbps yapabilir miyim ve fazladan ücret çıkarılır mı?
3 yıl
Ankara Türknet VDSL kullananlar
Ankara'da (özellikle Keçiören) Türknet VDSL kullananlar tavsiye eder misiniz geçmemi? Şu an netspeed kullanıyorum ve online oyunlarda ping/loss sorunu yaşıyorum, altyapım gayet iyi FTTC kullanıyorum max alabileceğim hız ~85mbps ve YAPA yok bulunduğum yerde (Keçiören), Ankara'da Türknet kullananlar ayrıca lux.valve.net ve vie.valve.net adreslerine tracert atarsanız çok yardım etmiş olursunuz, teşekkürler.
3 yıl
Ankara Turk.net VDSL Kullanan Birisi?
Başlıkta da yazdığı üzre, Ankara'da Türk.net VDSL kullanan birisi vie.valve.net / lux.valve.net adreslerine ping ve traceroute atıp resmini yükleyebilir mi? Ayrıca akşam 20-21 sonrası hız düşüşü yaşayan var mı? Duruma göre iss değiştirme planlarım var da.
4 yıl
Saat 12.15 Ezan Okunuyor
Çünkü birileri face time ile ülkeyi kurtardı (!)
4 yıl
Türkiye'de VDSL Profilleri
Türkiye'de neden VDSL profilleri taş çağından kalma? Çoğu avrupa ülkesinde VDSL altyapı üzerinden ~200mbps hız veriyorlar biz FFTC kabine ne kadar yakın olsak bile en fazla 100mbps alabiliyoruz neden bu konuda hiç yatırım yok? Ya da bu profilleri güncellemek/değiştirmek çok pahalıya mu geliyor neden yani?
4 yıl
Netspeed Ping ve Tracert Problemi
Öncelikle netspeed kullananlara bir sorum var; yurtdışındaki (örn: Amsterdam-Frankfurt) herhangi bir serverdan 50 veya altında bir ping alabileniniz var mı?

İkinci sorum ise daha önce hiçbir iss de yaşamadığım bir sorun; CGN havuzuna girdiğimden beri hiçbir şekilde bir ip ye ping/tracert atamıyorum Türkiye ya da yurtdışı hiç farketmeksizin gitmiyor packet loss olarak gözüküyor, bunun statik ip dışında bir çözümü yok galiba?
4 yıl
Superonline Yurt Dışı Ping Sorunu
Ankara'da oturuyorum ve istanbula pingim 12-13 ms fakat frankfurt da herhangi bir servera ping atınca (ya da başka bir yurt dışındaki şehire) pingim 100 ün altında olmuyor. Başka bu sorunu yaşayan var mı şu an?

ÖNEMLİ EDIT : SORUN KENDİ KENDİLİĞİNE 23.00 CİVARINDA DÜZELMİŞTİR.
5 yıl
Türk Telekom VDSL/Fiber Kullananlar Bi Bakabilir Mi?
Merhabalar, Türk Telekom Vdsl/Fiber kullanan herhangi birisi şu şehirlerden speedtest yapıp sonucu atabilir mi lütfen? İstabul-Frankfurt-Amsterdam
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle