Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
G

Teğmen
06 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
3 yıl
SİLEMEDİĞİM ASK FM ADRESİM(YARDIM)
Merhabalar,sanırım 2010 yılında açtığım bi ask.fm adresim var.O zamanlar facebook adresinden bağlanarak açmıştım ve sürekli facebooktan bağlandığım için şifre vs. koymamıştım daha sonra facebook adresimi kapattım.Şu anda da bundan ötürü girip hesabımı kapatamıyorum ama googleda bunu görmek istemiyorum.Var mıdır bi çözüm yolu ?
G
3 yıl
ÖZYEĞİN/BAHÇEŞEHİR/YEDİTEPE HUKUK (kafam karışık)
Eğitim açısından hangisini tavsiye edersiniz ? Ben özyeğinden yanayım fakat kafam karıştı
G
3 yıl
İSTANBUL ÇEKMEKÖY HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ?
Özyeğin Üniversitesine geçiş yapacağım için çekmeköyde ev tutmayı düşünüyorum,yaşayan bilen varsa nasıl bi semttir ? Güvenli midir ? Ulaşım sıkıntısı yaşar mıyım ? Toplu taşıma kullanacağım
G
3 yıl
TERCİHLER NE ZAMAN AÇIKLANIYOR ?
İki sene önce yerleştim ama hiç hatırlamıyorum ne kadar sürede açıklandığını
G
3 yıl
TRENDYOL PİŞMANLIKTIR
Trendyoldan 7 bin tlye notebook aldım,5 temmuzda elime ulaştı birkaç saat sonra ekran kartı bozuldu,ertesi gün kargoyla geri gönderdim.İade talebini teyit etmek için aradığımda sorun yok 2-10 gün içerisinde paranız yatar dediler.Birkaç gün sonra kargo ellerine ulaşmış mı diye tekrar aradım,bana ürünü kullandığım için ürünün bana geri gönderileceğini ardından da benim Trendyola geri gönderMmemi 21 gün süren kontrol aşamasından sonra paramı geri alabileceğimi söylediler.Tedarikçi firmayı arayıp durumu sordum,biz iade için Trendyoldan form bekliyoruz size yanlış bilgi vermiş dediler,trendyolu tekrar aradım onlar da bir hata oldugunu ve beklememi söylediler ancak her arayışımda "talebinizi oluşturduk" deniliyor.Ürünü aldığım gün ürün iki farklı sitede 7 bin tlydi,şu an malum doların artması ve kampanyaların sona ermesiyle aynı notebook 8.500 tl.Hem zamanımdan hem paramdan hem de keyfimden çalıyorlar.Ben bu 21 gün süren kontrol aşamasına gitmesini istemiyorum.

Bildiğim kadarıyla mesafeli satış sözleşmelerinde ürün kullanılmış dahi olsa (her ne sebepten olursa olsun) 14 gün içerisinde iade etme hakkım var,ve iade talebini oluşturduğum günden itibaren en fazla 14 gün içerisinde paranın bana iade edilmesi gerekiyor.

Böyle bi durumla karşılaşan ve yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim..
G
3 yıl
SIFIR LAPTOP EKRANDA YATAY ÇİZGİLER
Daha bugün Asus gl502vm aldım,ekran kartı sürücülerini vs kurdum,oyun oynuyordum ki bi anda ekran kare kare bölündü ve fotoğraftaki hale geldi. Çok acayip keyfim kaçtı..


Yardım ederseniz veya fikir verirseniz sevinirim.
G
3 yıl
TM TAHMİN
65 TYT 30 AYT Obp 72. Kesin -%100 ,140 bin veya aşağısı olur mu ?
G
3 yıl
345 NETLERİNİN ORTALAMASI GELDİ
Öncelikle 345i bu öngörüleri için tebrik ediyorum.
TYT 65 AYT 30 geldi. Ayt ortalamanın aşağısında kaldı çünkü tarihte salt bilgi geleceğini düşünmemiştim. Ayrıca sınav şöyle kolaydı böyle iyiydi diyen kimseyi takmayın,cevaplar açıklanınca çok kolaydı diyenlerin döküleceğini biliyordum.
Sizin 345 göre nasıldı geldi ?
G
3 yıl
Silinebilir
.
G
3 yıl
345 AYT 1.DENEMEYİ ÇÖZEN VAR MI?
Edebiyat sos-1 kısmı kolay geldi bana,sizce matematiği nasıldı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.