Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
A

Çavuş
04 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
10 yıl
xperia s acil yardım
arkadaşlar dün telefonuma hafiften su temas etti. telefonu kurutup açtığımda tüm özellilkler çalışmasına rağmen wifi açılmıyor. sorun şu: wifi aktif yaptığımda "wifi açılıyor" yazısı geliyor ve öyle kalıyor. telefonu kapatıp açtım,fabrika ayarlarına sıfılarlayıp güncellememe rağmen sorun hala devam ediyor. ne yapmalıyım ?
A
11 yıl
samsung galaxy young acil yardım.
arkadaşlar samsung galaxy ace telefon açılınca sürekli kapanmaya zorla mesajları çıkıyor. recowery menüsünden format attım kaç kere yine sorun devam ediyor. ne yapabilirim?
A
12 yıl
xperia x8 hakkında bi kaç soru
arkadaşlar xperia x8 aldım. telefonu ve android i yeni keşfetmeye başladım o yüzden acamiyim kusura bakmayın. bilmek istediğim bi kaç şey var

1-telefonun normal klavyesiyle sms yazmak çok zor oluyor. uygulama ile 12 tuşlu normal klavye yükleyebilme seçeneğim varmı ya da tlf da öyle bi ayar varmı?
2- ana menüde klasör oluşturamadım. oynunları ve uygulamalı bir klasörde toplamak istiyorum. menü kalabalık olmasın.
3-go launcher nedir ne işe yarar. bi kaç yerde okudum ama pek bişey anlamadım.

cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
A
13 yıl
asp.net sql server 2008 bağlantı sorunu
arkadaşlar bir eğitim setinden asp.net çalışıyorum. sqlserver 2008 de hazrladığım veritabanına sqldatasource kontrolü ile bağlantı yaparken kod yazarak bağlantı yapamıyorm. sizce sorun ne olabilir. yazdığım kodlar şöyle :
SqlConnection baglanti = new SqlConnection("Data Source=localhost;Initial Catalog=deneme; Integrated Security=true;");
baglanti.Open();
Response.Write("sql veri tabanınına baglanildi");
baglanti.Close();
baglanti.Dispose();

ayrıca sormak istediğim bir diğer şey sqldatasource kontrolü ile yapılan bağlantıyı command nesneleri ile beraber nasıl kullanabilirim. örneğin

sqlcommand cmdekle = new sqlcommad("sql cümlecikleri",buraya ne yazılması gerekir?);

umarım anlatabilmişimdir. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
A
13 yıl
vb ile asp.net mi c# ile mi
arkadaşlar elimde iki adet asp.net görsel eğitim seti var bunlardan biri visualbasic.net kullanarak anlatmış diğeri c# ile. aralarındaki fark nedir? (sadece web site kodlamak istiyorum paket programlama ile işim yok ) cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
A
13 yıl
Flash tan ubuntu yu nasıl türkçe çalıştıracağım
arkadaşlar linux ubuntu dan ödev aldım. Daha önce linux kullanmadığım için bu konuda acemiyim. Bilgisayara kurmadan flash üzerinden ubuntuyu çalıştırıyorm. kurulumda türkçe seçenekler olmasına rağmen kurmadan direk çalıştırdığım zaman ingilizce çalışıyor. Türkçe çalıştırabilmem için ne yapmalıyım ?
A
13 yıl
Admin olarak görünüyorum fakat kısıtlıyorum
meraba arkadaşlar Lg marka yeni bir laptop aldım win7 32bit yüklü olarak geldi. kullanılarda admin olarak gözüküyorum fakat yetkilerim kısıtlı. hdd yi bölemiyorum. kayıt defterinde değişiklik yapamıyorum. lütfen yardım edin ??
A
13 yıl
p1i internet bağlantı sorunu
arkadaşlar sony ericsson p1i kullanıyorum. normal şekilde internete baplanıyor fakat msn programına baplanmayı denediğimde baplantı yok hatası alıyorum sorun ne olabilir ?
A
13 yıl
p1i hakkıda üç soru
meraba arkadaşlar. Geçenlerde p1i aldım. telefon çok hoşuma gitti fakat 3 sorunla karşılaştım. bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmi

1- yüklediğim bir uygulamayı kaldır dediğim zaman yaklaşık 5 dk telefonla bi işlem yapılamıyo. 5 dk sonra program kaldırıldı yazısından sonra telefon kendine geliyo.

2-w810i de sorunsuz oynadığım oyunu p1i de oynayamıyorum. sanki ekran kartı kaldırmıyormuş gibi donuk donuk hareket ediyor yani basit oyunları kaldrımıyor.

3-turkcell ile internete baplanamıyorum. bulundupum yerde 3g çekmiyor acaba ondan olabilirmi ?
A
13 yıl
php öğrenmek istiyorum
meraba arkadaşlar daha önce c++ ve c# programlama dilleini kullandım,şimdi ise php öğrenmek istiyorum.
elimde notlar var fakat yazdığım programı nerde nasıl çalıştıracam onu bilmiyorum. Hangi editörü kullanmalıyım sanal server mü oluşturmam lazım hiç bi bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle